۰ نفر
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
انتقام‌جویی مرد جوان از برادرش با آتش

تسنیم نوشت: معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران از بازداشت فردی خبر داد که با آتش زدن منزل برادرش باعث سوختن اسباب و اثاثیه دو خانه به ارزش ۱۰ میلیارد ریال شده بود.

ساعت ۱۹:۳۰ بیست و پنجم اسفند ۹۸، مأموران کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ در جریان حریق یک ساختمان چهار طبقه دو واحدی قرار گرفتند.

پس از تأیید خبر اولیه توسط مأموران کلانتری، پرونده‌ای با موضوع حریق عمدی برای رسیدگی تخصصی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

شاکی پس از حضور در پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت: روز حادثه برای کاری از منزل خارج و موقع برگشت با صحنه بسیار دردناکی روبه‌رو شدم؛ منزل من و واحد مجاور در مقابل چشمانم در حال سوختن بود که خدا رو شکر با تلاش آتش‌نشانی همسایه‌ام نجات پیدا کرده بود.

کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکی راهی محل حادثه شدند و در تحقیقات میدانی تصویر فردی را در زمان حریق به دست آورند و  مشخص شد این حادثه منجر به سوختن اسباب و اثاثیه دو خانه به ارزش ۱۰ میلیارد ریال شده است.

شاکی با رؤیت تصویر مظنون عنوان کرد که وی بردارش حمید، ۳۵ ساله است و مدتی باهم اختلاف شدید مالی دارند.

کارآگاهان در رصدهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه حمید شدند و در دوم اردیبهشت وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

حمید در پلیس آگاهی به حریق عمدی اعتراف کرد و گفت: با برادرم اختلاف مالی داریم و برای همین تصمیم به انتقام گرفتم، منزلش را آتش زدم و متواری شدم و به هیچ عنوان نمی‌خواستم منزل همسایه‌اش آتش بگیرد.

سرهنگ علی گودرزی؛ معاون جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم با توجه به اعتراف صریح به بزه انتسابی، با صدور قرار قانونی توسط بازپرس پرونده روانه زندان شد.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1379987

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =