افزایش تردد در جاده‌ها؛ محدودیت‌های ترافیکی اعلام شد

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از افزایش ۳.۱ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری کشور طی دیروز خبر داد و جزئیات محدودیت ترافیکی تا ۶ اردیبهشت را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب سازمان راهداری سراسر کشور طی شبانه روز گذشته تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری، نسبت به‌روز قبل ۳.۱رصد افزایش را نشان می‌دهد. سهم وسایل نقلیه سنگین نیز ۱۶.۶ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ بوده و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ بامداد صورت گرفته است.

محورهای دارای بیشترین  تردد طی ۲۴ ساعت گذشته

محدودیت‌های ترافیکی تا شنبه ۶ اردیبهشت

۱. موتورسیکلت؛

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر  روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۲/۰۳ تا ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۲/۰۶ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران –  سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره- تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲. سواری؛

محور کندوان:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۲/۰۵ از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۲/۰۵ از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۲/۰۵ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۲/۰۵ از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

۳. نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی):       

۳.۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. 

۳.۲- محور هراز:

الف- تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

ب- تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۹۹/۰۲/۰۴ و ۹۹/۰۲/۰۵ از محور هراز ممنوع است.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1380196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =