جعل سند بانکی 15 و 30 هزار دلاری توسط هوادار استقلال!

یکی از هواداران تیم استقلال باعث جعل سند بانکی ارسال شده برای دو بازیکن خارجی این تیم شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اوایل هفته گذشته احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در کانال رسمی این باشگاه از ایمان ابراهیمی هوادار استقلال که گفته می شود در نروژ زندگی می‌کند، به خاطر پرداخت بخشی از دستمزد شیخ دیاباته و هرویه میلیچ تشکر کرد. انتشار اسم ابراهیمی روی کانال رسمی باشگاه استقلال اما همه را به شک و تردید انداخت که این فرد آیا همان فردی است که قول داد جپاروف و تیام را حفظ کند ولی در نهایت با سند جعلی باعث شد تا آنها برای جدایی مصمم تر شوند؟ خبرنگارانی که پیگیر اخبار استقلال بودند، سریعا ایمان ابراهیمی را شناختند و از همان لحظات اول به باشگاه هشدار دادند که این فرد در گذشته هم چنین قولی داده بود ولی در نهایت هیچ اقدامی نکرد. منتهی کار از کار گذشته بود چون احمد سعادتمند حتی بدون اینکه جواب استعلام شیخ دیاباته و میلیچ را بشنود، در کانال باشگاه از ایمان ابراهیمی تشکر کرده بود؛ مسئله ای که باعث شد هر دو بازیکن خارجی بیشتر عصبی شوند. برای آنها هم مثل هواداران این سوال مهم از سعادتمند پیش آمد که چرا قبل از استعلام بانکی، از هوادار استقلال تشکر کرد؟! سوالی که البته هنوز مدیرعامل استقلال از جواب دادن به آن در می رود. 

آن طور که روزنامه خبرورزشی اعلام کرده است، مشخص شد ایمان ابراهیمی دو رسید بانکی برای باشگاه استقلال ارسال کرده که حکایت از پرداخت 30 هزار دلار به شیخ دیاباته و 15 هزار دلار به میلیچ دارد. اولی در حال حاضر 220 هزار دلار از باشگاه می‌خواهد که این پول شامل بخشی از رقم قرارداد او به اضافه آپشن‌هایش می‌شود. میلیچ هم 28 هزار دلار از باشگاه طلبکار است. افرادی که نسبت به داد و ستدهای بانکی یا رسیدهای بانکی شناختی ندارد، اگر این رسیدها را ببینند واقعا باور می کنند پول منتقل شده ولی مسئله اینجاست که به هر حال باشگاه استقلال یک باشگاه محلی نیست تا گول این اسناد جعلی را بخورد! 

همچنین در رسیدهای بانکی اثری از نام ایمان ابراهیمی نیست بلکه او به ادعای خود پول را از حساب یک فرد خارجی که نامش در رسیده‌ها دیده می‌شود، پول را منتقل کرده است. نکته جالب‌تر اینجاست که باشگاه استقلال هنوز اقدام قضایی برای رسیدگی به این موضوع نکرده است. آنها تازه بعد از گاف بزرگی که دادند استعلام کردند و متوجه شدند این فرد در ترکیه زندگی می کند و یک رستوران دارد! از آنجا که او برای دومین بار دست به چنین اقدامی زده، باشگاه استقلال می تواند از طریق پلیس بین الملل اقدام کند ولی ظاهرا آنها هم مثل مدیران قبلی علاقه ای به پیگیری در این زمینه ندارند و ترجیح می دهند مثل طرفداران تنها تماشاگر باشند. وزارت ورزش هم در این زمینه اقدامی نکرده و تنها به احمد سعادتمند خرده گرفته که چرا پیش از استعلام نهایی، موضوع را رسانه‌ای کرده و حتی نام ایمان ابراهیمی را در کانال باشگاه آورده است. 

این گاف بزرگ حتی تبدیل به سوژه بازیکنان هم شده است. چه، فرشید اسماعیلی هافبک معترض این تیم هم در آخرین مصاحبه خود به انتقاد از باشگاه پرداخت و گفت: «متاسفانه خبرهای خود باشگاه هم اشتباه است، اولا در گفت و گو با سایت باشگاه از یک نفر تشکر می کنند و بعد کاشف به عمل می آیند که این فرد پولی پرداخت نکرده و میلیچ و دیاباته اصلا پولی نگرفته اند!»

254 251

کد خبر 1380705

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =