خطیر: زنوزی فکر کرده چون پول دارد می‌تواند هر غلطی دلش خواست بکند

معاون سابق باشگاه استقلال نسبت به حواشی روزهای اخیر و صحبت‌های مالک تراکتور صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز گذشته محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور اتهامات سنگینی علیه علی خطیر و هوشنگ نصیرزاده، معاون سابق باشگاه استقلال و مدیرعامل سابق ماشین‌سازی مطرح کرد و آنها را به تبانی علیه این باشگاه و فوتبال ایران در پرونده کوین کنستانت متهم کرد.

علی خطیر در گفتگو با برنامه تهران ورزشی رادیو ورزش در خصوص صحبت‌های زنوزی اظهار داشت: ماه رمضان بهترین فرصت برای مبارزه با هوای نفس است و بهترین فرصت است که با خودمان خلوت کنیم و از خدا بخواهیم که گناهان ما را مورد آمرزش قرار دهد. واقعیتش باید بگویم این داستان که مطرح شده مربوط به 4-5 ماه قبل است. در مورد پرونده کنستانت هرکسی که فوتبال را دنبال می‌کند ماجرای این بازیکن را می‌داند. اینکه شما قبل از بستن قرارداد با هر بازیکن تست پزشکی بگیرید یک اصل در فوتبال است و انجام تست پزشکی بعد از قرارداد قابل قبول فیفا و هیچ نهادی نیست. در باشگاه تراکتور با این بازیکن قرارداد 4 ساله بستند و حتی زنوزی به مدیران باشگاه گفت با این بازیکن هر چه زودتر قرارداد امضا کنید و بعد از او تست پزشکی گرفتند و گفتند قلب بازیکن مشکل دارد. آنها از بازیکن شکایت کرده و قراردادش یک طرفه فسخ می‌کنند و او هم از این بابت از باشگاه شکایت کرد. در این میان با توجه به ارتباطی که با نصیرزاده داشتیم و به درخواست او وارد پرونده شدم و با وکیل کنستانت صحبت داشتیم و متوجه شدیم او درخواست 1.6 میلیون دلار داشته است.

وی افزود: زنوزی می‌خواهد مشکلات مدیریتی خودش را در باشگاه تراکتور روی دوش دیگران بیاندازد. ما باید یک جا ریشه این تهمت زدن‌ها را قطع کنیم. اینکه می‌آیند و می‌گویند تبانی صورت گرفته حرف زشتی است و من مطمئناً از زنوزی بابت تهمت‌هایی که به من زده است شکایت می‌کنم. من یک پیام برای زنوزی فرستادم که آن را عیناً‌ می‌خوانم. برای او نوشتم که با بد کسی در افتادی و در دادگاه هم دیگر را می‌بینیم و فکر کردی چون پول داری می‌توانی هر غلطی دلت خواست بکنی.

خطیر ادامه داد: آقای زنوزی چه پولی رد و بدل شده که بخواهد تبانی صورت بگیرد؟ چه کسی با چه کسی تبانی کرده است؟ آقای نصیرزاده در جریان است که پول هتل و نهار و شامم را هم خودم دادم و پولی نگرفتم. نصیرزاده شاهد است که درخواست 1.6 میلیون دلاری داشتند که آن را به 500 هزار دلار رساندیم و به آنها گفتم این توافق را انجام دهید و به نفع خودتان است. در 90 درصد پرونده‌ها بازیکنان پیروز می‌شوند و فقط 10 درصد باشگاه‌ها پیروز می‌شوند. من اگر تبانی کرده بودم می‌آمدم به شما خط بدهم که توافق کنید؟ به آنها گفتم 1-2 قسطش را هم بدهید و بقیه اش را هم پرداخت نکنید از شدت سنگینی پرونده کاسته می‌شود. چطور می‌توانید انقدر راحت تهمت بزنید؟

وی افزود: این افراد از عمد چنین کارهایی انجام می‌دهند چرا که حیاتشان در ایجاد بحران است. خطاب به زنوزی می‌گویم اتفاقا اتهام تبانی فقط و فقط و فقط متوجه خود شماست.

256 43

کد خبر 1380860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =