بهبود ۲۴۹ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: از زمان شیوع کرونا تا کنون ۲۹۴ بیمار مبتلا به کرونا بستری در مراکز درمانی ترخیص و یا در منزل تحت درمان و قرنطینگی قرار گرفته بهبود یافته اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، دکتر مجید شیرانی افزود: در تشریح آمار جدید بیماری کرونا در استان چهارمحال و بختیاری  اظهار داشت: از زمان شیوع بیماری کووید ۱۹، تا کنون ۱۰۴۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به بیمارستان‌های استان مراجعه داشته اند.
وی، تعداد افراد نمونه گرفته شده بستری و سرپایی را ۱۵۸۱ نفر اعلام کرد و افزود: تعداد بهبود یافتگان ترخیص شده از بیمارستان یا درمان در منزل ۲۹۴ نفر بوده است.
دکتر شیرانی گفت: هم اکنون ۴۰ بیمار مشکوک و مبتلای قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت درمان و مراقبت هستند.
به گفته وی، با مثبت اعلام شدن آزمایشات ۷ بیمار مشکوک طی ۲۴ ساعت گذشته ، کل موارد مبتلا از آغاز بیماری که نتایج آزمایش آن‌ها مثبت اعلام شده ۳۳۹ نفر می باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: خوشبختانه طی ۲۴ساعت گذشته ، مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ ، گزارش نشده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در استان همان ۲۵ نفر می باشد.

کد خبر 1380887

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =