اظهارات عجیب متهم: همسرم را نیافتم و از عصبانیت روی ۷۰ خودرو رنگ مشکی پاشیدم

تسنیم نوشت: جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت فردی خبر داد که در دو شب، روی ۷۰ دستگاه خودرو اسپری مشکی رنگ پاشیده بود؛ این شخص مدعی بود به دلیل عصبانیت زیاد و عدم نتیجه برای یافتن همسرش، بر روی خودروها رنگ پاشیده است!

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت فردی که روی ۷۰ خودرو رنگ پاشیده بود، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در ۴۸ ساعت گذشته در پی تماس تعدادی از شهروندان با سامانه پلیسی ۱۱۰ و مراجعه حضوری به کلانتری ۱۲۱ سلیمانه مبنی بر پاشیدن رنگ بر روی خودروهایشان در منطقه نبرد شمالی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار عوامل کلانتری مذکور قرار گرفت.

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، مردی جوان، با تردد در کوچه‌های منطقه نبرد شمالی بر روی ۷۰ دستگاه خودرو مخصوصاً خودروهای رنگ روشن، اسپری مشکی پاشیده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در دو شب خودروها را تخریب کرده بود، گفت: بررسی بیشتر نشان داد متهم در شب نخست به ۲۵ دستگاه و در شب دوم به ۴۵ دستگاه خودرو رنگ پاشیده است.

موقوفه‌ای ادامه داد: مأموران انتظامی با درنظر گرفتن نقاط آلوده، مشغول گشت‌زنی هدفمند شدند تا اینکه که حدود ساعت سه بامداد امروز، فرد مذکور در خیابان داودآبادی مشاهده و پیش از هر اقدام دیگری بازداشت شد.

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری عنوان کرد که ساکن یکی از شهرهای شمالی کشور است، همسرش چندی قبل منزل را ترک کرده و دیگر مراجعتی به خانه نداشته و وی برای یافتن همسرش راهی تهران شده بود، این شخص مدعی بود به دلیل عصبانیت زیاد و عدم نتیجه برای یافتن همسرش، بر روی خودروها رنگ پاشیده است!

وی با بیان اینکه متهم سابقه درگیری در یکی از شهرهای شمالی کشور دارد، یادآور شد: همچنین متهم سابقه ۶ سفر خارجی داشته و در یکی از سفرهای خارجی نیز با مأموران درگیر شده و در آنجا سابقه زندان دارد.

به گفته موقوفه‌ای، متهم برای سیر مراحل قانونی، به مقام قضائی معرفی شد.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1380981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =