خوابگاه‌های دانشگاه تهران فعلا تعطیل می‌ماند

مهر نوشت: معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه خوابگاه ها فعلا بازگشایی نمی شود، گفت: در صورت مساعد شدن شرایط و امکان پذیرش حضوری، از دانشجویان خوابگاهی تست سلامت گرفته می شود.

سعید حبیبا با اشاره به امکان حضور برخی دانشجویان دکتری برای انجام کارهای پژوهشی در این دانشگاه گفت: به دلیل شرایط موجود دانشجویان دکتری و صرفا آن هایی که نیاز به کار آزمایشگاهی دارند، می توانند در دانشگاه حضور یابند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران با بیان این مطلب که شرایط موجود شرایط ویژه ای محسوب می شود و ما هیچ اصراری برای حضور این دسته از دانشجویان دکتری در دانشگاه نداریم، افزود: البته حضور دانشجویان منوط به پذیرش استاد راهنما و ثبت آن در سامانه دانشگاه است.

حبیبا ضمن تاکید بر اینکه خوابگاه های دانشجویی فعلا بازگشایی نمی شود، افزود: این بخش از دانشجویان دکتری که قرار است به دانشگاه بیایند نیز آن هایی هستند که نیاز به خوابگاه ندارند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران ادامه داد: تصمیم بر این است که دو سه هفته به همین شیوه پیش برویم و پس از آن در صورت مساعد شدن شرایط فراخوانی برای حضور دانشجویان خوابگاهی خواهیم داد؛ البته برنامه های خوبی برای غربالگری و تست سلامت دانشجویان در نظر گرفته ایم.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1381687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =