این خبر طنز نیست؛ وکیل سوییسی تراکتور، وکیل شاکی این تیم شد!

وکیل سوییسی تراکتور در پرونده های خارجی در ماجرای شکایت کوین کنستانت علیه این باشگاه ایستاده است!

به گزارش ورزش سه، طی روزهای گذشته صحبت هایی که محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور علیه لودویک دلشات وکیل سوییسی این باشگاه در پرونده های خارجی مانند استوکس و اروین انجام داد، بازتاب گسترده ای پیدا کرده و رسانه ها بسیار به این موضوع پرداختند.

یک اتفاق عجیب اما در این پرونده ها نقش دلشات در شکایت یک خارجی علیه این تیم است. این وکیل سوییسی علاوه بر اینکه از باشگاه تراکتور بابت دفاع از پرونده های شکایت استوکس و اروین و فورچونه پول دریافت کرده، در پرونده شکایت کنستانت بازیکن گینه ای از تیم تبریزی وکالت این ستاره سابق میلان را برعهده داشته است!

به عبارت بهتر وکیل سوییسی مورد نظر به طور همزمان هم باید از تراکتور در فیفا دفاع می کرده و هم در پرونده کنستانت از این باشگاه شکایت انجام می داده است! جالب اینکه او در پرونده کنستانت موفق شده تراکتور را محکوم کند اما در پرونده های دیگر که وکالت باشگاه را برعهده داشته، بازنده شده است!

به نظر می رسد ماجراهای این وکیل سوییسی و حامیانش در ایران ادامه داشته باشد و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقات جدیدی در این خصوص رخ می دهد.

43 43

کد خبر 1382328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
    0 0
    این آقای زنوزی مثل خیلی‌های دیگه از اون مناطق توهم توطئه دارن. عزیز دل برادر توی هشتاد درصد پرونده ها رای فیفا به نفع بازیکنها هست. عجیب نیست ایشون وقتی وکیل یک بازیکن شاکی از تراکتور بوده پیروز شده ولی وقتی باید از تراکتور در برابر شکایت استوکس دفاع میکرده باخته.