انتقاد صریح واعظی از مواضع برجامی میرسلیم /ترامپ دیگر چه بگوید تا برخی برجام ستیزان وطنی از توهم دست بکشند

رییس دفتر رییس‌جمهور در صفحه توییتر خود توئیت میرسلیم، منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین، سیدمصطفی میرسلیم نماینده تهران امروز در توئیتی نوشته بود«منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در توییتی نوشت که ترامپ تازه فهمیده است که برجام چه گنج تکرار نشدنی برای آمریکا بود.»

در همین راستا محمود واعظی در پاسخ به توییت سیدمصطفی میرسلیم، منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نوشت: «چند سالی است که برجام، مانعی بزرگ در برابر ایران‌ستیزان بوده است؛ آنچنانکه برای نابودی‌اش از هیچ توطئه‌ای دریغ نکردند. اینک دشمنی با برجام، آشکارترین شناسه‌ی ایران‌ستیزی در منطقه و جهان است.

دولت ایالات متحده حتی با کارزار فشار حداکثری‌اش، در برابر استحکام درونی برجام ناکام مانده. حالا که در آستانه‌ی یک از دستاوردهای بزرگ برجام  در عرصه‌ی نظامی، نشانه‌های عصبیت و آشفتگی در دستگاه دیپلماسی واشنگتن مشهود است، برجام ستیزان وطنی نیز به تکاپو افتاده‌اند.

ساختن صلح، فضیلت و ستیز با تحریم، وظیفه است همچنانکه ستایش تحریم و تخریب صلح، جنگ با منافع ملی است. ترامپ، دیگر چه بگوید و واشنگتن دیگر چه کند تا برخی از توهم دست بکشند و دریابند که دولت فعلی امریکا، دشمن بزرگ برجام است.»

2727

کد خبر 1382784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =