۰ نفر
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴

تسنیم نوشت: رئیس پلیس راهور گفت: باتوجه به خلوت بودن مراکز شماره‌گذاری در بعدازظهرها ، پیشنهاد می‌شود بخشی از مراجعان با مدیریت زمان ساعت ۱۳ تا ۱۷ را برای دریافت خدمات از مراکز شماره‌گذاری انتخاب کنند.

 سردار سیدکمال هادیانفر درباره فعالیت مراکز شماره‌گذاری اظهار کرد: با توجه به تدابیر ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مراکز شماره‌گذاری از اسفندماه سال گذشته، شاهد یک وقفه ۴۰ روزه در ارائه خدمت به هموطنان عزیز بودیم که با عنایت به همراهی مردم در مشارکت برای قطع زنجیره ویروس کرونا، خوشبختانه از روز شنبه (۶ اردیبهشت ماه) با رعایت پروتکلهای بهداشتی موفق به ارائه خدمت به مردم عزیز شدیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی افزود: هموطنان عزیز از ساعت ۷ تا ۱۷ در روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۷ تا ۱۲ در روزهای پنجشنبه به مراکز شماره‌گذاری در سراسر کشور مراجعه کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به خلوت بودن مراکز شماره‌گذاری در بعدازظهرها، پیشنهاد می‌شود بخشی از مراجعان با مدیریت زمان ساعت ۱۳ تا ۱۷ را برای دریافت خدمات از مراکز شماره‌گذاری انتخاب کنند.

وی ادامه داد: افرادی در صف ورود به این مراکز یا داخل مراکز حضور دارند، پذیرفته شده و ارائه خدمت به آنها تا اتمام درخواستشان ادامه خواهد داشت.

هادیانفر یادآور شد: آن دسته از هموطنانی که مدت وکالت‌نامه آنها دارای زمان بیشتری است، می‌توانند در روزهای آینده که از حجم مراجعان کاسته می‌شود برای دریافت خدمات به این مراکز مراجعه کنند.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1383075

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =