آغاز فعالیت تورهای گردشگری با وعده سفر خرداد

تسنیم نوشت: تورهای گردشگری از هفته گذشته آغاز به تبلیغ تورهای گردشگری داخلی و خارجی برای خرداد ماه کرده‌اند.

در حالی که هنوز ابلاغیه یا بخشنامه‌های رسمی درباره شروع یا عدم شروع فعالیت تورهای گردشگری منتشر نشده شاهد تبلیغات تورها در فضای مجازی برای خرداد ماه هستیم.

این تورها در پیامهای تبلیغاتی خود پایان ماه مبارک رمضان را برای برگزاری تورهای خود انتخاب کرده اند. البته تورهای خارجی قبل از پایان این ماه هم در پکیج این تورها دیده می شود و سوال اینجاست که آیا امکان این مسافرت‌ها حتی در اماکن پرخطر اروپایی وجود دارد که این تورها اقدام به انجام تبلیغات می‌کنند؟

آنچه مشخص است مسئولان هم از این تبلیغات بی خبر نیستند و پیش‌بینی‌های ارائه شده درباره پایان کرونا در خردادماه را مبنای عملکرد خود قرار داده‌اند.

حرمت الله رفیعی مدیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران  اعلام کرده بود که « در این باره ما نمی‌توانیم بیکار بمانیم. به همکاران خودم اعلام کرده ام که از الان برای اوایل خرداد تبلیغاتشان را شروع کنند منتها هیچکدام نباید تعهدی به مسافران بدهند که نتوانند از عهده اجرای آن برآیند.»

البته وی هشدارهایی هم برای انجام این تبلیغات داده بود که نباید تنها از مردم پول گرفت و بعد نتوان به تعهدات خود پاسخ داد.

این در حالی است که شرکت‌های هواپیمایی هنوز هیچ پروازی برای کشورهای اروپایی پیش از خردادماه اعلام نکرده‌اند.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1383642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =