۰ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
ساخت ۱۴۵۰۰ مسکن برای معلمان آغاز شد

عملیات اجرایی ساخت ۱۴۵۰۰ مسکن برای فرهنگیان در سراسر کشور آغاز شد. در این مرحله سهم شهرهای جدید ۶ استان ۸۱۸۱ واحد است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صبح امروز طی مراسمی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر راه و شهرسازی، و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید عملیات اجرایی ساخت ۱۴۵۰۰ واحد مسکن برای فرهنگیان آغاز شد.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در شهرهای جدید ۶ استان تهران، فارس، خوزستان، آذربایجان شرقی، ‌اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد ساخت ۸۱۸۱ واحد برای فرهنگیان آغاز شد.

مطابق لیستی که شرکت عمران شهرهای جدید منتشر کرده در استان تهران، شهر جدید پرند ۵۰۰ واحد، در استان فارس برای شهرهای قیر(۶۰ واحد)، پاسارگاد (۶۰ واحد) و صدرا (۱۰۰۰ واحد) در مجموع ۱۱۲۰واحد و در استان خوزستان برای شهرهای دزفول (۱۲۸ واحد)، خرمشهر(۲۰ واحد)، شوشتر(۶۴ واحد)، بهبهان (۶۴ واحد)، رامشیر (۶۴ واحد)، شیرین شهر (۵۰۰ واحد) و رامین (۱۰۰۰) در مجموع ۱۸۲۰ واحد ساخته می‌شود.

همچنین در استان آذربایجان شرقی برای شهر جدید سهند ۱۰۰۰ واحد، در استان اصفهان برای شهر جدید فولادشهر ۳۰۰۰ واحد،  و در استان کهگیلویه و بویراحمد برای شهرهای یاسوج، دهدشت، گچساران و باشت از محل اراضی آموزش و پرورش در مجموع ۷۲۱ واحد برای فرهنگیان ساخته خواهد شد.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1384428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =