تمدید اعتبار گواهینامه‌ها و معاینه فنی تا پایان ماه رمضان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: گواهینامه‌ها و معاینه فنی وسایل نقلیه‌ای که اعتبار آنها به اتمام رسیده است تا سوم خرداد ماه ۹۹ معتبر هستند.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، سرهنگ مرتضی چغلوند افزود: باهماهنگی صورت گرفته پلیس راهور ناجا و وزارت کشور، خودروهای فاقد معاینه فنی تا پایان ماه مبارک رمضان جریمه نخواهند شد.

وی تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های مستمر انجام شده و با تصویب ستاد مرکزی کرونا کشور، اعتبار وکالت نامه‌های شهروندان برای نقل و انتقال وسایل نقلیه که تاریخ آنها به واسطه تعطیلی مراکز تعویض پلاک در ایام شیوع کرونا منقضی شده است از تاریخ صدور وکالت نامه به مدت ۴۰ روز کاری دارای اعتبار است.

سرهنگ چغلوند بیان کرد: اگر راننده‌ای به دلیل نداشتن معاینه فنی و یا اتمام اعتبار گواهینامه اعمال قانون شده باشند، حتماًموضوع در واحدهای رسیدگی به تخلفات مطرح و نسبت به اصلاح تخلف مذکور اقدام خواهد شد و به پرسنل نیز تاکید شده است که با این تخلفات برخورد و اعمال قانون نداشته باشند.

وی افزود: به همشهریان عزیز توصیه می‌شود به مرور و در فرصت موجود نسبت به مراجعه به مراکز معاینه فنی و مرکز تعویض پلاک و دفاتر پلیس۱۰+ برای دریافت معاینه فنی و پلاک جدید و تمدید گواهینامه‌های رانندگی که اعتبار آنها به اتمام رسیده اقدام نمایند.

48

کد خبر 1384790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =