۰ نفر
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
پلمب ۲۰ آرایشگاه متخلف در تهران

تسنیم نوشت: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب ۲۰ آرایشگاه متخلف در تهران خبر داد.‌

سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا با بیان اینکه مشاغل و اصناف پرخطر در تهران همچنان باید بسته باشند، اظهار کرد: بنابر آخرین تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا، مراکز پرخطر همچون تالارها، آرایشگاه‌ها، رستورانها، قهوه‌خانه‌ها و اماکن ورزشی باید تعطیل باشند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ درباره باز بودن برخی اماکن از جمله آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی در تهران گفت: برابر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا، آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی همچنان جزو مشاغل پرخطر محسوب می‌شوند و باید بسته باشند.

وی تصریح کرد: تیمهای نظارتی اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در سطح شهر فعال هستند و در صورت رؤیت عدم ضوابط مربوطه توسط مشاغل پرخطر، با آنها برخورد لازم را خوهند کرد و به طور مثال روز گذشته، حدود 20 آرایشگاه در تهران پلمب شدند.

این مقام انتظامی یادآور شد: البته اکثر صنوف در تهران نسبت به رعایت ضوابط اهتمام لازم را داشته‌اند اما ممکن است تعداد معدودی نیز در این زمینه تخلف داشته باشند که در این موارد نیز بیشتر، صاحبان واحدهای صنفی متخلف به تذکر پلیس توجه کرده و کار به پلمب نمی‌کشد.

۲۳۵۲۱۲

کد خبر 1384967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =