رسول‌پناه: پرونده برانکو؟ هیچ خطری پرسپولیس را تهدید نمی‌کند!

مهر نوشت: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد با کارگزار را فسخ کردیم که شرایط بهتر شود. قرارداد اولیه با کارگزار تضمین و کف درآمدی نداشت.

مهدی رسول‌پناه درباره حاشیه‌های اخیر به وجود آمده در باشگاه پرسپولیس برای انتخاب حامی مالی سرخ‌ها در روزهای تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال که منجر به برکناری مشاور رسانه‌ای این باشگاه شد، گفت: در ابتدای صحبت‌هایم باید از زحمات او قدردانی کنم. ابوالفضل امان‌الله احساساتی شد و رفتار حرفه ای را رعایت نکرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با رد درگیری بین او و مهرداد هاشمی عضو هیئت مدیره ادامه داد: اصلاً درگیری نبوده است. اختلاف نظر و تضارب آرا وجود دارد اما همسو هستیم.

وی درباره بازگشت باشگاه به همکاری با کارگزار که گفته می‌شود ۳۰ میلیارد تومان تا آخر خردادماه کمک می‌کند افزود: ما فسخ کردیم که شرایط بهتر شود. قرارداد اولیه با کارگزار تضمین و کف درآمدی نداشت. ما اعلام فسخ کردیم تا با شرایط بهتری روبرو شویم. این شرکت نیز برنامه جدیدی را داد تا بتوانیم به همکاری ادامه دهیم که بررسی می‌کنیم.

وی درباره بدهی هفت میلیارد تومانی پرسپولیس به یک شرکت دیگر که قصد همکاری با پرسپولیس را داشت تاکید کرد: این موضوع مربوط به دوران مدیرعاملی آقای عرب بوده است و ما هم باید آن را پرداخت کنیم.

رسول‌پناه درباره زمان پرداخت پول به اعضای فعلی تیم افزود: اولاً لازم می دانم از تمام بازیکنان تشکر کنم. آنها صبوری و مردانگی کردند. مشکلات ما را درک کردند. هیچ اختلافی بین بازیکنان وجود ندارد. اولین دریافتی خود از سوی کارگزار را به آنها می‌دهیم.

وی درباره جلسه امروز خود با مدیر برنامه‌های بشار رسن برای تمدید قرارداد تصریح کرد: امروز جلسه‌ای داشتیم که امیدواریم به تمدید قرارداد ختم شود.

رسول‌پناه درباره گراند حکم برانکو ایوانکوویچ یادآور شد: همین امروز حکم کامل رأی پرونده او آمد. تا ۲۱ روز فرصت داریم تا لایحه دفاعی جدید خود را بیاوریم.

رسول‌پناه افزود: درباره برانکو ما را تحت فشار قرار می‌گذارند که حکمی در فیفا ما را تهدید می‌کند که اصلاً اینطور نیست و هیچ پرونده‌ای تهدیدمان نمی‌کند.

رسول‌پناه درباره گنجانده شدن بندی در قرارداد بازیکنان مبنی بر جریمه آنها در صورت مصاحبه علیه مسئولان تیم گفت: اگر بخواهیم وارد جزئیات قرارداد شویم باید بگویم چنین بندی وجود دارد اما کمیته انضباطی باشگاه درباره آن تصمیم گیری می‌کند.

وی در پایان درباره دیدگاه خود مبنی بر برگزاری ادامه بازی‌های فصل جاری لیگ برتر گفت: بنده نظر خودم را به سازمان لیگ و فدراسیون هم داده ام که باید لیگ برگزار شود. به هر حال پرسپولیس شایسته قهرمانی است و در این راه تلاش کرده است. قطعاً می‌گوئیم لیگ برگزار شود.

256 43

کد خبر 1385315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =