۰ نفر
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
هیچ‌کس نمی‌تواند استقلال را بخرد!

با واگذاری محل‌هایی همچون کمپ حجازی و ورزشگاه مرغوبکار، سرمایه باشگاه استقلال به چیزی حدود ۱۰۰۰میلیارد تومان می‌رسد و کسی حاضر به چنین سرمایه‌گذاری‌ای نخواهد بود.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: گروهی از مدیران دولتی اوایل سال جاری مدعی شدند روند خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس به خوبی جلو می‌رود و این دو باشگاه حداکثر طی ۶ ماه آینده به بخش خصوصی واگذار خواهند شد. البته چند روز قبل این ادعا به نوعی دیگر عنوان شده و یکی از دست‌اندرکاران امر فوق اعلام کرد در قدم اول فقط ۱۰ درصد از سهام دو باشگاه مذکور ارائه خواهد شد!

ناتوانی در خرید
در همین خصوص یکی از مدیران فعال در امور اقتصادی که سابقه حضور در فوتبال و باشگاه استقلال را نیز دارد، به شرط افشا نشدن نامش، مطلب مهمی را پیرامون خصوصی‌سازی استقلال با ما در میان گذاشت و به خبرورزشی گفت: اشراف من به وضعیت استقلال بیشتر است ولی پرسپولیس هم دقیقاً همین شرایط را دارد که خدمت شما می‌گویم. با واگذاری محل‌هایی همچون کمپ حجازی و ورزشگاه مرغوبکار، سرمایه باشگاه استقلال به چیزی حدود ۱۰۰۰میلیارد تومان می‌رسد و برخی آقایان از این حرکت به عنوان یک پیروزی یاد می‌کنند، اما قاطعانه به شما می‌گویم که نمی‌توان استقلال را با چنین کاری خصوصی‌کرد به دلیل آن‌که هیچ‌کس در بخش خصوصی حاضر نمی‌شود حتی اگر ۱۰۰۰میلیارد تومان داشته باشد، آن را در فوتبال سرمایه‌گذاری کند. چنین رقمی فوق‌العاده بالاست و بعید می‌دانم هیچ شرکت خصوصی در ایران این همه پول یک‌جا داشته باشد بنابراین اگر روش‌های واگذاری تغییر نکند، مطمئن باشید کسی نمی‌تواند سهام بخرد.

این عکس را هم ببینید: استوری بامزه کاپیتان چلسی در کنار ستاره ایرانی

43503

کد خبر 1386087

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =