استاندار اردبیل: پادگان ارتش به خارج از شهر منتقل شود

استاندار اردبیل: با توجه به اینکه باید پادگان ارتش از داخل شهر اردبیل به بیرون از شهر منتقل شود. احداث میدان و اماکن گردشگری در محل این پادگان در اولویت است.

به گزارش خبرآنلاین از اردبیل ، اکبر بهنامجو بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل پیرامون انتقال پادگان ارتش از داخل شهر اردبیل به بیرون شهر اظهار داشت: وجود پادگان ارتش در استان اردبیل به لحاظ مرزی بودن منطقه بسیار ضروری است که باید به این موضوع توجه جدی داشته باشیم.

وی وجود پادگان ارتش را در رونق اقتصاد استان اردبیل تاثیرگذار دانست و افزود: استقرار و وجود پادگان ارتش علاوه‌بر اینکه در بحث امنیت و حفظ حریم کشور نقش ویژه‌ای دارد در رونق اقتصادی و در سایر عرصه‌ها نیز موثر است.

بهنامجو با بیان اینکه احداث میدان و اماکن گردشگری در محل پادگان ارتش اردبیل در اولویت است تصریح کرد: احداث میدانی همچون میدان نقش جهان اصفهان و اماکن گردشگری، پایگاه‌ها و مراکز فرهنگی و هنری در محل پادگان ارتش اردبیل با استفاده از ظرفیت‌ سالن‌های قدیمی در اولویت است.

استاندار اردبیل با اشاره به احداث ساختمان مسکونی ارتش در اردبیل بیان کرد: همچنین از این محل پادگان به میزان ۳۸ درصد به احداث ساختمان مسکونی ارتش در اردبیل اختصاص می‌یابد و مابقی به بناهای گردشگری اختصاص خواهد یافت.

وی از تدوین نقشه چدید برای محل این پادگان خبر داد و اظهار کرد: طبق هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده با شهرداری و شورای شهر و با توجه به برخی نواقصات، نقشه قبلی ابطال شده و نقشه جدیدی تدوین شد.

48

کد خبر 1387143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =