دستور وزیر ارشاد برای ارتقای ساختار موسسه هنرمندان پیشکسوت

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: باوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به درخواست هنرمندان پیشکسوت و پیشنهاد معاون امور هنری دستور به ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان‌ پیشکسوت داد.

سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت ارشاد چندی پیش در نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتقال موسسه هنرمندان پیشکسوت از زیر مجموعه معاونت هنری به زیرمجموعه وزارت ارشاد را پیشنهاد داد که  سید عباس صالحی با این پیشنهاد موافقت کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به نامه معاون امور هنری ضمن تشکر از ارائه این پیشنهاد دستور داد: «شایسته است با قید فوریت ضمن طرح موضوع در هیات امنای موسسه و اقدام به اصلاح اساسنامه، برای تصویب آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام لازم صورت گیرد.»

سیدمجتبی حسینی، معاون امور هنری در نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به فراگیر بودن عرصه‌ها و رشته‌های موضوع فعالیت موسسه هنرمندان پیشکسوت نسبت به حوزه‌های زیرمجموعه معاونت امور هنری و خواسته هنرمندان مبنی بر ارتقای ساختاری موسسه، پیشنهاد فوق را مطرح کرده بود. همچنین تعدادی از هنرمندان پیشکسوت در نشست هم اندیشی که چندی پیش برگزار شد، این درخواست را مطرح کرده بودند.

۲۵۸۲۴۵

کد خبر 1387828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =