سرپرست کمیته مسابقات لیگ برتر: امیدواریم اول خرداد تمرینات تیم‌ها آغاز شود/یک‌روز هم برای ما مهم است

سرپرست کمیته مسابقات لیگ برتر گفت: هنوز تاریخ دقیقی برای آغاز مسابقات از سوی ستاد مبارزه با کرونا اعلام نشده اما ما امیدواریم از اول خردادماه رقابت‌ها آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سهیل مهدی در گفت و گویی اظهار داشت: ما دو روز پیش در ستادملی مبارزه با کرونا جلسه داشتیم و سوالاتی از ما درباره برگزاری مسابقات فوتبال داشتند و ما در این باره قول‌ها و تضمین‌هایی را دادیم که حداقل نیروهای درگیر را داشته باشیم و تدابیری بیاندیشیم که تیم‌ها برای آغاز آماده‌سازی خود با کادر پزشکی همکاری و مساعدت کامل را داشته باشند و ریز تست‌های پزشکی را به ستاد ملی کرونا و فدراسیون پزشکی ورزشی و ایفمارک می‌دهیم. 

وی افزود: فاز اول، فاز شروع تمرینات و پس از آن بحث برگزاری مسابقات است. در این باره تاریخ دقیقی به ما اعلام نشده است و امیدواریم از اوایل خردادماه مسابقات آغاز شود. یک روز هم برای ما مهم است. ما باید حداقل 3 هفته تا 4 هفته برای آماده‌سازی تیم‌ها اقدام کنیم. قطعا مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید: دعوای زرگری در لیگ برتر ؛ همه تیم‌ها علیه پرسپولیس!

سرپرست کمیته مسابقات لیگ برتر گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخ 11 مردادماه (اول اگوست) را برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به ما اعلام کرده است. اگر این تاریخ را نهایی بدانیم، باید برنامه خودمان را به این تاریخ برسانیم. هر چقدر این تاریخ عقب بیفتد ما فرصت بهتری به تیم‌ها می‌دهیم. ما باید تا 11 مردادماه لیگ را به پایان برسانیم و نمی‌توانیم یکی دو هفته از لیگ را باقی بگذاریم. باید بازیکنان ما در لیگ قهرمانان و تیم‌ ملی آماده باشند و اگر بازی نکنند، قطعا اتفاق خوبی برای بازیکنان و تیم‌های ما رخ نخواهد داد.

255 43

کد خبر 1387915

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =