رئیس پلیس استان همدان: کشف ۳۵ کیلو گرم تریاک و جمع آوری ۶۶ معتاد متجاهر در همدان

فرمانده انتظامی استان گفت: ۳۵ کیلو گرم تریاک با لفافه کشف و ۶۶ معتاد متجاهر نیز توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان فامنین دستگیر شدند.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: با اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان مشخص شد، یک محموله مواد مخدر از نوع تریاک از استان تهران بارگیری و به قصد انتقال به استان همدان حمل می شود.

وی اضافه کرد: از آن جایی که احتمال خرد شدن محموله بارگیری شده وجود داشت در یک تعامل اطلاعاتی و اقدام عملیاتی هوشمندانه با همکاری کارکنان انتظامی شهرستان فامنین، خودرو متهمان در این شهرستان شناسایی و متوقف شد که در بازرسی از آن، ۳۵ کیلوگرم تریاک با لفافه کشف و ۲ متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد:  از آن جایی که یکی از دغدغه ها و مطالبه مردمی در حوزه امنیت اجتماعی جمع آوری معتادان متجاهر و پاکسازی اماکن عمومی و خیابان ها از وجود این دسته از متخلفان است و برابر سوابق موجود، بخشی از جرایم خرد مانند سرقت ها، توسط این افراد صورت می گیرد.

سردار کامرانی صالح افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای پاسخگویی به مطالبات، اقدام به اجرای طرح جمع آوری و پاکسازی مناطق از لوث وجود معتادان متجاهر با همکاری فرمانده انتظامی شهرستان همدان با انجام پروتکل های بهداشتی کرده که در این راستا، ۶۶ معتاد متجاهر جمع آوری و پس از غربالگری به مراکز ماده ۱۶ استان تحویل شدند.

46

کد خبر 1387978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =