آیین تودیع و معارفه اعضای قدیم و جدید شورای انجمن هنرهای نمایشی استان البرز

در روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ، آئین تودیع و معارفه اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان البرز در سالن گفتگو با حضور ناصر مقدم مدیر کل ، دهقان هراتی معاون هنری و سینمایی و اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان البرز برگزار شد .

به گزارش خبرآنلاین استان البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در این مراسم ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات و تسلیت بمناسبت شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) از تلاش ها و زحمات انجمن هنرهای نمایشی قدیم ، تشکر و قدردانی نمود و گفت : طی این دو سال که انجمن هنرهای نمایشی قدیم فعالیت نمودند در مجموع  نمایش های موفقی با متن های « مذهبی ، بومی محلی ، دفاع مقدس ، اجتماعی ، طنز ، کودک و...» در استان البرز به اجراء رفت و با توجه به وضعیت کنونی جامعه و درگیر شدن همه ی جامعه با ویروس کرونا و کووید ۱۹ ، هنرمندان مختلف استان باید فعالیت های خود را در فضای مجازی پر رونق تر و با توان بیشتر انجام دهند .
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز ، ابراز امیدواری کرد که تجربه مدیریت گذشته انجمن نمایش البرز با حضور استاد فتحعلی بیگی در ترسیم چشم انداز تازه انجمن نمایش جدید مورد استفاده قرار گیرد تا شاهد تولید کمی و کیفی تئاتراستان باشیم .
ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در این آیین از آمادگی خود برای کمک به انجمن جدید خبر داد و گفت: با تمام توان در خدمت انجمن هستم و مطمئنم که انجمن هنرهای نمایشی جدید روزهای خوبی برای تئاتر استان رقم خواهد زد.
در ادامه این آیین استاد فتحعلی بیگی گفت : خوشبختانه هنرمندان نمایش طی این جند سال فعالیت های چشمگیری از خود نشان داده اند و در عرصه ملی نیز موفقیت های خوبی را بدست آورده اند و باید برای اینکه ظرفیت بالقوه هنرمندان نمایش استان به بالفعل تبدیل شود باید به زیر ساخت ها توجه جدی نمود و بتوانیم با حمایت های جناب مدیر کل به پلاتوی اختصاصی حرفه ای دست پیدا نماییم .
ناصر مقدم  در پایان خواستار پشتیبانی بخش خصوصی به تئاتر استان شد و افزود: از آنجا که تئاتر استان البرز به لحاظ سخت افزاری در موقعیت نسبتا" خوبی قرار دارد،  باید برای ترغیب بخش خصوصی به حمایت از این هنر تلاش کنیم، زیرا به لحاظ معنوی و مادی نیازمند این پشتیبانی هستیم.
در پایان لوح های تقدیری به اعضای انجمن هنرهای نمایشی قدیم به انضمام هدایایی اهداء  و احکام اعضاء انجمن هنرهای نمایشی جدید نیز اعطا شد.

46

کد خبر 1388276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =