دو لژیونر ایرانی در میان ستارگان ناکام لیگ قطر

مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ایرانی العربی و کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی السیلیه در میان بازیکنان کم‌فروغ آسیایی لیگ ستارگان قطر قرار گرفتند.

روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه چاپی امروزش (جمعه) با انتشار گزارشی درباره نمایش کم‌فروغ برخی بازیکنان آسیایی تیم‌های لیگ ستارگان در فصل جاری با اشاره به مرتضی پورعلی‌گنجی، بازیکن خط دفاعی تیم العربی نوشت: این بازیکن ایرانی یکی از همین نام‌هاست. او که چندین فصل را در لیگ ستارگان قطر با تیم السد سپری کرده بود، برای تقویت تیم العربی دوحه به خدمت گرفته شد. تیمی که در جستجوی عناوین قهرمانی بود.

در ادامه این مطلب روزنامه قطری آمده است: مرتضی پورعلی‌گنجی کمتر از حد انتظار ظاهر شد و به دلیل بازگشت ضعیفش انتقادهایی را به وجود آورد. همین مسئله باعث شد تا برخی افراد در باشگاه العربی خواهان جدایی‌اش از این تیم برای فصل آینده شوند.

روزنامه استاد الدوحه سپس با انتشار اسامی بازیکنان آسیایی فصل جاری ستارگان قطر خاطر نشان کرده است: بازیکنانی دیگری نیز هستند که نتوانستند سطح فنی موردانتظار را پس از نخستین حضورشان در فوتبال قطر به نمایش بگذارند. کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی السیلیه و بازیکنانی از تیم‌های الغرافه، الدحیل و الریان در این دسته جای می‌گیرند.

255 41

کد خبر 1388332

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =