جزئیات مراسم مجازی سالگرد رحلت استاد اخلاق، آسیدمهدی طباطبایی

تسنیم نوشت: مراسم سالگرد ارتحال مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی عالم ربانی و استاد بزرگ اخلاق به صورت مجازی در قم برگزار می شود.

مراسم سالگرد ارتحال آیت‌الله سید مهدی طباطبایی استاد بزرگ اخلاق و سالگرد سیده علویه مرحومه بی بی کبری کوچک خراسانی همسر این عالم ربانی امشب به صورت مجازی برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری سخنران این مراسم است.

این مجلس مجازی اهل بیتی امشب از ساعت ۲۲:۳۰ در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس hajabolghasem_mohammad@ و آدرس آپارات www.aparat.com/hajabolghasem.ir پخش زنده می شود.

این مراسم از سوی بیت مرحوم آیت الله سید مهدی طباطبایی برگزار می شود.

آیت‌الله سیدمهدی طباطبایی خطیب توانا و استاد اخلاق روز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۹۷ مصادف با اول ماه مبارک رمضان به دلیل عارضه ریوی دعوت حق را لبیک گفت و پیکر پاک ایشان در حرم حضرت معصومه (س) به خاک سپرده شد.

این عالم دینی پانزدهم آبان ۱۳۱۵ در رفسنجان کرمان دیده به جهان گشود، ایشان از یاران قدیمی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بود، حضور در دومین مجلس شورای اسلامی از مشهد مقدس و هفتمین مجلس به عنوان نماینده مردم تهران از دیگر سوابق این استاد بزرگ اخلاق است.

پس از اتمام دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به امور محرومین و رفع مشکلات مردم یکی از مهم‌ترین اقداماتی بود که آیت الله طباطبایی تاپایان عمر خویش به آن اهتمام داشتند.

۲۷۲۱۶

کد خبر 1388488

برچسب‌ها