۰ نفر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
جد حضرت نوح(ع) سوژه فیلم جدید دنی بویل

مهر نوشت: دنی بویل کارگردان سرشناس انگلیسی فیلم بعدی‌اش «متوشالح» را با بازی مایکل بی‌جوردن کارگردانی خواهد کرد.

دنی بویل کارگردان برنده اسکار که پس از جدایی از فیلم جدید «جیمز باند» به سراغ فیلم «دیروز» رفت و فیلمی در دنیای موسیقی ساخت، حالا قرار است کارگردان فیلمی شود که مایکل بی. جوردن از بازیگران آن است.

فیلم جدید بویل با عنوان «متوشالح» برای استودیو برادران وارنر ساخته می‌شود. سایمون بوفوی که با بویل در «میلیونر زاغه‌نشین» و «۱۲۷ ساعت» همکاری کرده بود نیز انتظار می‌رود برای بازنویسی فیلمنامه انتخاب شود.

موضوع اصلی فیلم درباره شخصیتی مذهبی و جد اعلای حضرت نوح(ع) است که طبق روایت‌های انجیل ۹۶۹ سال زندگی کرد و با درگذشت او توفان نوح آغاز شد. اما گفته شده استودیو در حال تغییر روایت و ایده اصلی فیلم است.

کمپانی وارنر برادرز مدتی است این پروژه را تایید کرده و ابتدا از تام کروز برای بازی در آن سخن گفته شده بود تا این ظرفیت وجود داشته باشد که فیلم دنباله‌هایی هم داشته باشد. کمپانی با موفقیت فیلم «کرید» و ادامه‌هایش، به مایکل بی جوردن توجه کرد و سال پیش خبر رسید که جوردن به این فیلم پیوسته است.

جوردن به عنوان تهیه‌کننده هم انتخاب شده و خود بویل هم از دیگر تهیه‌کنندگان فیلم خواهد بود.

برای بویل «متوشالح» به‌عنوان بازگشتی به فیلم‌های دنباله‌دار و بزرگ خواهد بود که فراتر از ساخت فیلم‌های با بودجه متوسط است.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1388636

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =