احتمال اعتراض ملی‌پوشان دوباره در اولین اردوی تیم ملی به خاطر پاداش جام ملتها!

بازیکنان تیم ملی پس از گذشت بیش از 15 ماه هنوز پاداش جام ملتها را نگرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سال گذشته در زمان برگزاری اردوهای تیم‌ملی، صدای بازیکنان به خاطر عدم پرداخت پاداش‌هایشان درآمد. بعضی از بازیکنان از جمله مهدی طارمی مصاحبه کردند و گفتند چرا فدراسیون فوتبال پاداش‌ آنها را پرداخت نمی‌کند؟ اخیرا هم افشین پیروانی سرپرست سابق تیم‌ملی گفت حتی پاداش دوران حضور در تیم‌ملی را از فدراسیون فوتبال نگرفته است. با خبر شدیم جواد نکونام، سیدجلال حسینی، وریا غفوری و بعضی از اعضای دیگر کادر فنی ایران هم موفق نشده‌اند پاداش خود را از فدراسیون فوتبال دریافت کنند. 
در جام ملت‌های ایران فدراسیون بابت هر برد و هر مساوی و هر صعودی، پاداشی برای بازیکنان تعیین کرده بود. این رقم در پایان جام، رقم چشمگیری شد. فدراسیون به ملی‌‎پوشان قول داد به محض اینکه پاداش جام ملت‌ها را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کند، آن را به بازیکنان می‌دهد. منتهی فدراسیون به جای آنکه پول کارلوس کی‌روش را از درآمدهای جانبی بدهد، از همین درآمدهای جام ملت‌ها داد.

کنفدراسیون در آن زمان 900 هزار دلار به فدراسیون بدهی داشت که با نامه تاج، آن را تمام و کمال به کارلوس دادند. بازیکنان اما کاری به این مسئله ندارند و می‌گویند چرا پاداش آنها پرداخت نمی‌شود؟ دیروز یکی از بازیکنان تیم ملی به خبرورزشی گفت بعد از اتمام جام ملت‌ها قرار بود به محض دریافت پول از کنفدراسیون پاداش آنها پرداخت شود ولی این اتفاق نیفتاده و حالا همه معترض هستند و می گوید پاداش حضور در این جام چه شد؟!

256 43

کد خبر 1388934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =