۲ نفر
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
قسط وام ۴۰ میلیون تومانی مسکن چقدر است؟

مدیر امور اعتباری بانک مسکن جزییات دریافت وام ۴۰ میلیون تومانی تعمیرات مسکن مهر و وام اینترنتی بانک مسکن را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری با تاکید بر اینکه درخواست متقاضیان دریافت وام ۴۰ میلیون تومانی تعمیرات مسکن توسط کارشناسان بانک مسکن، کارشناسی شده و چنانچه متقاضی واجد دریافت تسهیلات تعمیرات مسکن مهر باشد، تسهیلات دریافت خواهد کرد، اظهار کرد: نحوه بازپرداخت وام، ۵ ساله و با سود ۱۸ درصد است. بدین ترتیب اگر متقاضیان ۴۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند باید ۵ ساله ماهانه حدود یک میلیون تومان قسط پرداخت کنند.

وی درباره پرداخت تسهیلات از سوی بانک مسکن به متقاضیان طرح ملی مسکن، افزود: بانک مسکن پرداخت تسهیلات ساخت ۱۴۰ هزار واحد مسکونی طرح ملی مسکن را در برنامه قرار داده است. افرادی که حساب سپرده صندوق یکم دارند طبق تفاهم نامه بانک مسکن با وزارت راه و شهرسازی در اولویت دریافت تسهیلات هستند، مشروط بر آنکه شرایط طرح ملی مسکن را داشته باشند.

وی تصریح کرد: تسهیلات طرح ملی مسکن برای زوج های تهران ۱۶۰ میلیون تومان، ۱۲۰ میلیون تومان زوج های سایر شهرها و ۸۰ میلیون تومان شهرهای کوچک است.

جزییات پرداخت اینترنتی وام بانک مسکن

مدیر امور اعتباری بانک مسکن، گفت: در طرح ملی مسکن منوط به این است که به بانک برای پرداخت معرفی شوند و پرداخت به متقاضیان واحدها پس از دوران ساخت، انجام می شود که بین ۱۸ تا ۳۶ ماه با اتمام پروژه ها به طول می انجامد.

علمداری در رابطه با سامانه اینترنتی درخواست اعتبارات بانک مسکن، گفت: کسانی که می خواهند از تسهیلات بانک مسکن در ساخت، خرید  یا تعمیرات استفاده کنند، به دلیل صرفه جویی در زمان و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی در سامانه ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: این دسته از متقاضیان می توانند غیرحضوری ثبت نام کنند و با دریافت کد رهگیری در هر زمان می توانند مراحل پرونده خود را برای دریافت تسهیلات مشاهده و پیگیری کنند. فقط باید یکبار به بانک یا دفترخانه برای امضای قرارداد مراجعه کنند.

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1389093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =