۱ نفر
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
جیم کری دوباره ترامپ را هدف گرفت/ عکس

مهر نوشت: جیم کری در عین حال که فاکس نیوز را برای اخبار مناقشه‌برانگیز مورد خطاب قرار داد، ترامپ را دوباره به مرکز طراحی‌های انتقادی‌اش بازگرداند.

 جیم کری بازیگر سرشناس هیچ علاقه‌ای ندارد تا ترامپ را از مرکز طراحی‌های انتقادی‌اش کنار بگذارد. جیم کری که مدتی بود از طراحی دست کشیده بود بار دیگر به شخص ترامپ برگشت و از موضوع‌های روز نقاشی کرد.

جدیدترین نقاشی وی درباره پوشش فاکس نیوز از موضوع کرونا است. در این تصویر ترامپ با چهره‌ای احمقانه کشیده شده که دارد با ماشین مستقیم به سمت مرد و زن و بچه‌ای می‌رود که به جای اینکه ماسک زده باشند، چشم‌هایشان را بسته‌اند. چشم بند آنها نشان دهنده اخبار فاکس نیوز است. آنها دارند با چشم بسته از خط کشی عابر پیاده که برای پیاده‌روها قرمز است، رد می‌شوند.

کری نوشته در حالی که مردم به ماسک نیاز دارند اخبار فاکس دارد آنها را چشم بسته می‌کند.

در پوشش خبری این شبکه محافظه‌کار از ویروس کرونا و شیوع آن، که تاکنون بیش از ۸۷ هزار آمریکایی را کشته؛ برخی از مفسران آن از اخبار کرونا به عنوان فریب و شوخی یاد می‌کنند و به همین دلیل از این شبکه به دلیل محتوای کذب و فریب‌کارانه‌اش شکایت شده است.

کری به تازگی چند طرح انتقادی دیگر از ترامپ هم کشیده از جمله تصویری که در آن ترامپ دارد یک گالن مایع سفید کننده را سر می‌کشد. این تصویر در واکشن به گفته‌های ترامپ که گفته بود به خودتان ماده ضدعفونی کننده تزریق کنید تا کرونا نگیرید، کشیده شده است.

۲۵۸۲۵۸
کد خبر 1389475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =