کمبود امکانات رفاهی و خدماتی درشهرک منظریه شهرکرد

ایرنا نوشت:شهردار شهرکرد با اشاره به جایگاه مدیریت شهری، گفت: شهرک منظریه برخی از امکانات رفاهی و خدماتی مانند اماکن ورزشی. فرهنگی، فضای سبز و خدمات شهری را ندارد و با کمبود این امکانات مواجه است.

بهادر عبدالغنی ادامه داد: شهرک منظریه با جمعیتی افزون بر ۱۲ هزار نفر یکی از مناطق شهرکرد است، که کمترین امکانات رفاهی و خدماتی را دارد و در تلاش هستیم متناسب با بودجه و اعتبارات شهرداری و در چارچوب خدمات شهرداری این امکانات را جهت رفاه شهروندان در این بخش از شهر فراهم کنیم.
به گفته شهردار شهرکرد، اداره کل راه و شهرسازی بیش از ۱۰ سال است که در این بخش از شهر اقدام به ساخت و ساز کرده است و با وجود مشکلات زیادی که بر سر راه شهرداری شهرکرد بوده است شهرداری خدماتی همانند ناوگان حمل و نقل عمومی،خدمات ایمنی و آتش‌نشانی و برخی از خدمات شهری را در اختیار شهروندان قرار داده است.
عبدالغنی در ادامه گفت: آسفالت‌کشی معابر، زهکشی آب‌های سطحی و جدول‌کشی از دیگر اقداماتی است که در برنامه‌های جاری شهرداری برای این منطقه از شهر قرار دارد.
شهردار شهرکرد در پایان یادآور شد: اگر اداره کل راه و شهرسازی استان تکمیل زیر ساخت‌های شهرک منظریه را در بخش‌های مختلف را با سرعت بیشتری به انجام برساند،بدون شک شهرداری  نیز این منطقه را برای  ارایه خدمات در اولویت برنامه‌های خود قرار خواهد داد.
گفتنی است ،شهر شهرکرد به عنوان مرکز چهارمحال و بختیاری بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.
منطقه منظریه شهرکرد یکی از مناطق توسعه شهری و احداث مسکن شهر در مرکز استان است.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1389555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =