پیام چهره‌های محبوب ورزشی خطاب به پزشکان و پرستاران

خبرورزشی نوشت: چهره‌های ورزشی با ارسال پیام های جدا گانه از کادر پزشکی و پرستاران تشکر کردند.

چهره‌های ورزشی همچون خداداد عزیزی، محمدحسین کنعانی زادگان، یوسف کرمی، سیدحسین حسینی، سارا بهمنیار، پیمان حسینی و صادق گودرزی با ارسال پیام های جدا گانه از کادر پزشکی و پرستاران تشکر کردند.

سیدحسین حسینی (دروازه بان استقلال):خواستم تشکری داشته باشم از کادر درمانی که در این مدت خیلی زحمت کشیدند و جان خیلی از مردم را نجات دادند. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود. 

یوسف کرمی (قهرمان سابق تکواندو جهان):وظیفه خودم دانستم که از زحمات پزشکان و پرستاران و تمام عزیزانی که برای مبارزه با بیماری کرونا تلاش و به مردم خدمت می‌کنند، تشکر صمیمانه داشته باشم. امیدوارم که تن‌شان سالم باشد و بدانند که ما  مردم ایران همیشه به یادشان هستیم.

صادق گودرزی (نایب قهرمان کشتی آزاد- المپیک لندن):باید تشکر و قدردانی ویژه‌ای داشته باشم از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌های مختلف. به‌دلیل اینکه در این روزهای سخت کرونایی در کنار مردم هستند و از جان و دل خود مایه می‌گذارند.

پیمان حسینی (دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی):کرونا درس بزرگی برای همه ایران بود و نشان داد که انسان‌ها چقدر به هم نیاز دارند. امیدوارم در کنار هم با بهتر شدن شرایط روزهای شادی داشته باشیم.

سارا بهمنیار (عضو تیم ملی کاراته بانوان): به نوبه خودم تشکر می‌کنم از تمامی پزشکان و پرستارانی که در ماه‌های اخیر، شب و روز برای مهار ویروس کرونا و درمان افراد مبتلا شده، تلاش می‌کنند. آرزوی بهبودی و تندرستی دارم برای همه مردم ایران بخصوص گیلانی‌های عزیز.

خداداد عزیزی (بازیکن سابق تیم ملی فوتبال): سلام عرض می‌کنم خدمت پزشکان و پرستارانی که چند ماه است گرفتار کرونا هستند و با همه وجودشان خدمت می‌کنند. گرچه همچنان در معرض خطر هستند اما فکر می‌کنم که تا حدودی فراموش شده‌اند. 

محمدحسین کنعانی زادگان (مدافع پرسپولیس و تیم ملی فوتبال): جا دارد از زحمات تمام دکترها و پرستاران که واقعاً با جان خودشان بازی می‌کنند، تشکر کنم. از هموطنان عزیز هم می‌خواهم نکات بهداشتی را رعایت کنند.

256 251

کد خبر 1390314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =