صحبت از قهرمان کردن پرسپولیس بی‌انصافی است

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر پس از وقفه‌ای چند ماهه شرایط برای شروع مجدد مسابقات لیگ برتر مهیا شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وحید امیری پس از انجام تست پزشکی باشگاه پرسپولیس برای شروع مجدد مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر پس از وقفه‌ای طولانی مدت، شرایط برای برگزاری مسابقات مهیا شده است. امروز ما آمدیم تا تست بدهیم و ان‌شاءالله اگر مشکلی پیش نیاید تمرینات‌مان را شروع می‌کنیم. ما که بی‌صبرانه منتظر آغاز لیگ هستیم و به امید خدا هر چه سریع‌تر بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم.

وی در مورد اینکه آیا در زمان تعطیلی لیگ تمرین انفرادی داشته است یا خیر، گفت: بله زمانی در خانه تمرین می‌کردیم، ولی فوتبال حرفه‌ای می‌طلبد که در تمرینات گروهی هم شرکت کنیم. سعی کردیم در این مدت به صورت انفرادی هم تمرین با وزنه داشته باشیم و هم در چمن تمرین کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به ادعای برخی از باشگاه‌ها که معتقد بودند دلیل ادامه لیگ قهرمانی کردن پرسپولیس در این مسابقات است، خاطر نشان کرد: به نظر من این صحبت‌ها کمی بی‌انصافی است. اگر لیگ تعطیل می‌شد ما بلاتکلیف بودیم. الان هم که مسابقات برگزار می‌شود برخی باز هم اعتراض می‌کنند. واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی باید می‌افتاد تا به فوتبال ضربه نخورد.

امیری در مورد انتخابش به‌عنوان سفیر فرهنگی استان لرستان نیز توضیح داد: بله این افتخار را داشتم که در سفر به لرستان از سوی مسئولان میراث فرهنگی به‌عنوان سفیر فرهنگی این شهر انتخاب شوم.

256 251

کد خبر 1390322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =