کرونا دلیل تغییر رویکرد دیجیتال برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی گفت: امسال بدلیل شیوع کرونا، بیشتر برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس با رویکرد دیجیتال برگزار خواهدشد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، سرهنگ جلیل وحیدی به خبرنگاران گفت: امسال به علت شیوع بیماری کرونا در استان شیوه اجرای برنامه‌ها به رویکرد دیجیتال تغییر و اکثر برنامه‌ها در قالب موشن گرافی، تولید محتوای دیجیتال و بروشورها فلسفه آزاد سازی خرمشهر و با شعار «ما قوی هستیم» به تصویر کشیده شده است.

وی مهم‌ترین برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس را توجه به عدد ۴۰ اعلام و خاطرنشان کرد: حمایت از ۴۰ پایان نامه تحقیقاتی، رونمایی از کتابی در زمینه نقش و اثر شهرستان‌ها و دستگاه‌ها در دوران دفاع مقدس، حمایت ۴۰ دستگاه دولتی از تدوین ۴۰ کتاب در این زمینه، اعزام ۴۰ هزار زائر راهیان نور به مناطق عملیاتی استان، برگزاری ۴۰ یادواره شهدا در شهرستان‌های مختلف استان، احداث ۴۰ قدمگاه و یادمان شهدا در رزمگاه‌های استان، نصب تندیس تمام قد ۴۰ فرمانده استانی در شهرستان‌ها و برگزاری ۴۰ جشن ازدواج دانشجویی در مزار شهدای گمنام از جمله مهم ترین برنامه‌هاست.

وی با بیان اینکه شناسنامه دوران دفاع مقدس هیچ استانی نظیر آذربایجان‌غربی غنی نیست، گفت: در این زمینه تبلیغ مناسبی صورت نگرفته که باید در این خصوص اقدامات بیشتری انجام شود.

46

کد خبر 1390552

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =