۹۰ برنامه فرهنگی ورزشی در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی از برگزاری بیش از ۹۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ورزش و جوانان استان خبر داد.

ایوب بهتاج در این خصوص گفت: با تشکیل ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل ورزش و جوانان استان تلاش کردیم برنامه های متنوع و تاثیرگذار فرهنگی برای جامعه ورزش و جوانان استان در طول این هفته در نظر بگیریم، که برگزاری ۹۰ برنامه متنوع و ۱۵ برنامه شاخص با محوریت جامعه ورزش و جوانان در ستاد استانی جمع بندی شد.

وی در تشریح برنامه های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ورزش و جوانان استان گفت: برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و همایش های دوچرخه سواری و پیاده روی با عنوان " خط سبز شهدا" در تمامی شهرستان های استان، حضور ویژه غرفه شهدای ورزشکار و جوان استان در نمایشگاه هفته دفاع مقدس، عطر افشانی مزار شهدا توسط ورزشکاران در تمامی شهرستان ها از تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران ورزشکار از جمله برنامه های تدوین شده است.

بهتاج از نشست بصیرت افزایی کارمندان اداره کل ورزش و جوانان و رابطین فرهنگی هیات های ورزشی در این هفته خبرداد و افزود: خاطره گویی رزمندگان دفاع مقدس در باشگاه های ورزشی، ویژه برنامه آینده را باید ساخت با محوریت نوجوانان ورزشکار، برپایی یادبود های دفاع مقدس در امکان ورزشی از دیگر برنامه های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ورزش و جوانان استان در طول این هفته خواهد بود.

وی گفت: این برنامه ها با همراهی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، سازمان بسیج ورزشکاران استان، پایگاه بسیج شهید صمد اقدمی، ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها، هیات ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانان استان برگزار خواهد شد.

46

کد خبر 1300753

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =