لیکنز بدون حاشیه کار می‌کند/ اگر می‌باختیم فوتبال پاک بود؟

مهر نوشت: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره موفقیت این تیم در هفته های اخیر گفت: سرمربی تیم بدون کوچکترین حاشیه روی بازی‌های تیم تمرکز دارد و به مسائل دیگر توجه نمی‌کند.

ایوب بهتاج در خصوص پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی تبریز مقابل پدیده مشهد گفت: برد مهمی را مقابل تیم قدرتمند پدیده کسب کردیم. خوشحال کننده ترین اتفاق این است که هوادارانمان را خوشحال به خانه‌هایشان می‌فرستیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز درباره بردهای متوالی تراکتورسازی تبریز مقابل مدعیان قهرمانی لیگ برتر نیز اشاره کرد و افزود: اگر قرار باشد یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت تراکتور را بگویم اتحاد و همدلی است که بین تمام ارکان باشگاه وجود دارد. انسجام کامل داریم تا بتوانیم به هدفمان که قهرمانی است نزدیک شویم.

وی درباره شایعاتی که درباره پیروزی تراکتورسازی مقابل ماشین سازی تبریز به دلیل مالکیت محمدرضا زنوزی در هر دو باشگاه تصریح کرد: وقتی یک تیم اوج می‌گیرد خیلی‌ها می‌خواهند صحبت‌هایی را برای بر هم زدن تمرکز همان تیم مطرح کنند. پس ما هم درک می‌کنیم که در حال حاضر عده‌ای بخواهند درباره تراکتورسازی حرف‌های بی ربط بزنند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من فقط یک سوال دارم. آیا آقایانی که نقد می‌کنند انتظار داشتند تراکتورسازی مقابل ماشین‌سازی ببازد؟ اگر می‌باخت فوتبال پاک بود؟! اتفاقاً اگر مقابل ماشین سازی که شرافت بالایی به خرج دادند می‌باختیم باید همه از ما گله می‌کردند که چرا باختید.

بهتاج در ادامه افزود: به جرأت می‌گویم یکی از دلایل موفقیت تراکتورسازی حضور آقای زنوزی است. همه چیز در باشگاه طبق نظم دنبال می‌شود و کسی هم در کار دیگری دخالت ندارد.

مدیرعامل تراکتورسازی در خصوص تکلیف «لی اروین» برای حضور در ترکیب این تیم به خبرنگار مهر گفت: کمیته انضباطی درباره رفتار اشتباه آقای اروین تشکیل جلسه داد. به زودی هم رأی مربوط به این بازیکن را رسانه‌ای خواهیم کرد. اما درباره حضورش در ترکیب تراکتور سازی آقای لیکنز تصمیم گیری می‌کند. در حیطه اختیارات فنی فقط ایشان می‌توانند تصمیم گیری کند.

بهتاج با تمجید از عملکرد لیکنز تاکید کرد: او بدون هیچ حاشیه‌ای روی مسائل فنی تمرکز دارد. تأثیرگذاری بسیار خوبی هم در تیم داشته‌اند. امیدوار هستیم بتوانیم در ادامه بازی‌ها نیز نتایج خوبی بگیریم و به موفقیت دلخواهمان برسیم.

۴۶

کد خبر 1241324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =