محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر/ لیست مساجد

میزان نوشت: رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر را تشریح کرد.

سرهنگ محمد رازقی در گفت‌وگو با میزان ضمن عرض تبریک عید سعید فطر گفت: پلیس راهور پایتخت برای برگزاری هرچه بهتر مراسم نماز عید فطر پیش بینی‌های لازم را اندیشیده و محدودیت هایی را در نظر گرفته است.

وی افزود: با توجه به اینکه نماز عید فطر برخلاف سال‌های گذشته به جای برگزاری در مصلی امام خمینی (ره) در مساجد سطح شهر برگزار می‌شود؛ پلیس ۷۵ نقطه مهم  برگزاری نماز را شناسایی کرده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: از شب قبل، برخی از این نقاط نیاز به پاکسازی دارند به این معنا که اجازه پارک خودرو در این مناطق داده نمی‌شود و همکاران ما در سطح شهر از ساعت ۱۲ شب در این نقاط مستقر خواهند بود.

وی اظهار کرد: همچنین از ساعت ۵ صبح، قبل از مراجعین مردم به مساجد، عوامل راهور برای برقراری نظم، محلات را تحت پوشش ترافیکی خود قرار می‌دهند.

سرهنگ رازقی گفت: از مردم می‌خواهیم خودروهای خود را دورتر از محل برگزاری نماز عیدفطر پارک کرده و مسافتی را پیاده طی کنند. همچنین از رانندگان می‌خواهیم سرعت مجاز را در بزرگراه‌های خلوت را رعایت کنند.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور درباره خیابان‌های مسدود گفت: در حال حاضر اسامی خیابان هایی که نیازمند انسداد هستند،  مشخص نیست اما فردا در صورت تصمیم گیری، در مسیریاب‌های بلد و نشان بلافاصله خیابان‌های مسدود نمایش داده می‌شوند.

به گزارش میزان، اسامی مساجدی که در آن نماز عید فطر برگزار می شود به شرح زیر است:

محدودیت های ترافیکی روز عید فطر+لیست مساجد

47237

کد خبر 1391350

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =