۰ نفر
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
فاکس نیوز ترامپ را عصبانی کرد

ایسنا نوشت: به دنبال انتشار نظرسنجی شبکه فاکس نیوز که حاکی از عقب افتادن ترامپ در رقابت‌های انتخاباتی از بایدن بود، رئیس جمهور آمریکا این شبکه را به باد انتقاد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری هیل، پس از آنکه شبکه فاکس نیوز نظرسنجی را منتشر کرد که نشان می‌داد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا هشت درصد از جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ عقب است، ترامپ به شدت از این شبکه انتقاد کرد.

ترامپ که دائما نسبت به هر نظرسنجی که حاکی از شکست وی در انتخابات ۲۰۲ است ابراز شک و تردید کرده، در توییتی نوشت: شبکه فاکس نیوز باید مامور نظرسنجی قلابی خود را اخراج کند. هیچ‌گاه نظرسنجی خوب و درستی برای فاکس نیوز انجام نداده است.

وی با اشاره به راجر ایلز، مدیر متوفی فاکس نیوز که در سال ۲۰۱۶ میلادی به دنبال اتهامات سوء رفتار جنسی استعفا داد، در این توییت نوشت: امیدوارم راجر به پایین نگاه کند و ببیند که چه اتفاقی برای این نهاد سابقا زیبا رخ داده است.  

وی افزود: چرا فاکس نیوز نظرسنجی شبکه سی‌ان‌بی‌سی یا شاید باورتان نشود اما نظرسنجی شبکه سی‌ان‌ان را منتشر نمی‌کند؟ امیدوارم راجر به پایین نگاه کند و ببیند که چه اتفاقی رخ داده است.

نظرسنجی شبکه سی‌ان‌ان که هفته گذشته منتشر شد، نشان داد که ترامپ به صورت سراسری در برابر بایدن شکست می‌خورد اما در ایالت‌هایی که در آنها رقابت‌ها شدید است، پیشتاز خواهد بود.

نظرسنجی شبکه سی‌ان‌بی‌سی که اخیرا منتشر شد نیز نشان داد که ترامپ با اختلاف اندکی از بایدن در ایالت‌هایی که در آنها رقابت‌ها شدید است، پیشی می گیرد.

نظرسنجی شبکه فاکس نیوز که از روز پنجشنبه صورت گرفت نشان داد که ۴۸ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی حامی بایدن هستند در حالی که تنها ۴۰ درصد از ترامپ حمایت می‌کنند. این دو تن در نظرسنجی ماه گذشته در رقابتی تنگاتنگ ۴۲ درصد از حمایت شرکت‌کنندگان را بدست آورده بودند.

بر اساس این نظرسنجی، بایدن با ۱۷ درصد در میان رای‌دهندگان بالای ۶۵ سال و با ۱۳ درصد در میان رای‌دهندگان مستقل پیشتاز است؛ دو گروهی مهمی که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ به پیروزی ترامپ کمک کرده بودند.

توییت های انتقادی ترامپ در روز جمعه تازه‌ترین حملات وی به شبکه فاکس نیوز است؛ شبکه‌ای که ترامپ مرتبا در آن حاضر می‌شود.

ترامپ علی‌رغم انتقاداتش همچنان بیش از هر شبکه دیگری با فاکس نیوز مصاحبه می‌کند.  

310311

کد خبر 1391443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =