پیشنهادهای کاوه رضایی؛ لوشامپیونه یا تیم بیرانوند؟

ورزش سه نوشت: به نظر می‌رسد کاوه رضایی تابستان پرسروصدایی را خواهد داشت؛ از یک سو کلوب بروژ و از طرف دیگر آنتورپ و شارلروا و حالا مشتری جدید نانت فرانسه، برای جذب وی تلاش خواهند کرد.

کاوه رضایی در این سال ها از جمله لژیونرهای موفق ایرانی بوده و در تیم های بلژیکی عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته است. وی فصل گذشته بعد از درخشش در تیم شارلروا انتقالی مهم را رقم زد و به کلوب بروژ پیوست اما در پی ناکامی با این تیم، به صورت قرضی به شارلراو بازگشت و موفقیت های قبلی را تکرار کرد.

حالا قرارداد وی با شارلروا در ماه ژوئن آتی به پایان می‌رسد و وی به صورت قانونی باید به کلوب بروژ برگردد اما شاید یک انتقال مهم، وی را از بلژیک دور کند و به جای دیگر بفرستد! این در حالی است که پیش تر شارلروا و آنتورپ بلژیک مهم ترین مشتریان مهاجم سابق استقلال محسوب می‌شدند اما حالا تیمی از لوشامپیونه به این جمع اضافه شده است.

آنتورپ بلژیک که ضلع سوم این ماجرا بعد از کلوب بروژ و شارلروا محسوب می‌شود، امیدوار است که بعد از خرید علیرضا بیرانوند، یک ایرانی دیگر را هم به خدمت بگیرد و جای خالی احتمالی ام بوکانی را پر کند اما این کار ساده ای نخواهد بود.

به تازگی ضلع چهارمی نیز برای این ماجرا پیدا شده و آن، نانت فرانسه است. کاوه رضایی را مجتبی بیات (موجی) ایجنت معروف ایرانی در بلژیک به این باشگاه معرفی کرده و باتوجه به ارتباط زیاد او در نانت، حالا کفه ترازو در این انتقال، به نفع باشگاه فرانسوی سنگینی می‌کند؛ هرچند که برادر موجی در شارلروا امیدوار به حفظ کاوه است.

در این سال ها تنها ایرانی حاضر در لیگ لوشامپیونه، سامان قدوس بوده که در امیان حضور داشته اما وی نیز این فصل با تیمش به لیگ دو سقوط کرد و شاید فصل آینده جای او را کاوه رضایی پر کند.

این خبری است که وبسایت فوتبال ۲۴ بلژیک منتشر کرده و دیگر رسانه ها از جمله voetbalkrant به بازنشر آن پرداخته اند؛ در نهایت باید دید مهاجم ملی پوش ایرانی فصل جدید را در چه تیمی آغاز خواهد کرد.

255 41

کد خبر 1391621

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =