ستاره الهلال هم‌تیمی مجید حسینی می‌شود؟

روزنامه صباح ترکیه خبر داد که باشگاه ترابزون اسپور به دنبال خرید بافاتیمبی گومیس مهاجم فرانسوی تیم الهلال است.

بنابر نوشته این روزنامه پرتیراژ ترکیه ای باشگاه ترابزون اسپور قصد دارد برای فصل جدید رقابت های سوپرلیگ و همچنین مسابقات قاره ای، تیم خود را تقویت کند. از این رو باتوجه به جدایی احتمالی الکساندر سرلوت، خرید یک مهاجم در دستور کار مدیران باشگاه فنرباغچه ترکیه خواهد بود.

مهاجم مدنظر باشگاه ترکیه ای، بافاتیمبی گومیس است. بازیکنی که سابقه بازی در تولوز را هم دارد و از مهره های شاخص الهلال به حساب می‌آید و البته پیش تر در سوپرلیگ ترکیه هم بازی کرده بود. قرارداد گومیس در پایان فصل با الهلال به پایان می‌رسد و علاوه بر ترابزون، گالاتاسارای نیز به دنبال به خدمت گرفتن این مهاجم گلزن است.

بیشتر بخوانید: پیشنهادهای کاوه رضایی؛ لوشامپیونه یا تیم بیرانوند؟

این در حالی است که البته گومیس هفته گذشته اعلام کرد که قصدی برای جدا شدن از الهلال ندارد اما نمی‌خواهد برای تمدید قرارداد نیز عجله کند و در پایان فصل با حوصله و پس از بررسی پیشنهادات رسمی، تصمیم نهایی را خواهد گرفت. او این فصل در لیگ عربستان 19 گل زده و 4 پاس گل داده و سال پیش هم نقش پررنگی در قهرمانی آسیایی تیمش داشت.

ترابزون اسپور که مجید حسینی را در اختیار دارد، در صدر جدول رده بندی سوپرلیگ ترکیه قرار گرفته و امیدوار است سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

255 41

کد خبر 1391667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =