چه کسی پشت پرده تخریب قالیباف برای ریاست مجلس یازدهم است؟

تحلیلگر سیاسی اصولگرا گفت: آقای قالیباف فردی است که می تواند در ارتباط با قوه مقننه منشاء اثر باشد و دارای کارنامه ای است که هر فرد منصف با هر گرایشی به کارآمدی او اذعان دارد.

به گزارش خبرآنلاین، رقابت بر سر کرسی ریاست مجلس یازدهم اگرچه زودهنگام داغ شد اما در نهایت چند روز دیگر تکلیف کرسی شماره یک پارلمان یازدهم مشخص خواهد شد. تا اینجای رقابت تکلیف حضور سه کاندیدا مشخص شده است و قالیباف در کنار حاجی بابایی و میرسلیم در وسط میدان هستند با این وجود احتمال کاندیداتوری چهره های دیگر نیز وجود دارد. 

در همین رابطه بخوانید؛

سلیمی‌نمین: میرسلیم رأی ندارد /آقاتهرانی سیاستمدار پخته‌ای نیست

عباس سلیمی‌نمین، تحلیلگر سیاسی اصولگرا، درباره  بحث دوگانه قالیباف - حاجی بابایی بعد از جلسات اخیر اصولگرایان و کاهش تعداد کاندیداهای ریاست مجلس به خبرآنلاین گفت: آقای حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش و نماینده مجلس بوده است و رزومه و کارنامه مشخصی دارد. از طرفی هم قطعا اصولگرایان خصوصا عناصر دارای نگاه وسیع، از ابتدای انتخابات توجه ویژه ای به آقای قالیباف داشتند. قطعا آقای قالیباف فردی است که می تواند در ارتباط با قوه مقننه منشاء اثر باشد و دارای کارنامه ای است که هر فرد منصف با هر گرایشی به کارآمدی او اذعان دارد.

 تلاش احمدی نژاد برای تخریب قالیباف

وی ادامه داد: به همین دلیل برخی افراد که نمی خواهند امور کشور در مسیر صحیح خود پیش برود، مثل آقای احمدی نژاد که نمی خواهد کارنامه و مدیریت اصولگرایان نمودی داشته باشد، در تلاش است با تکیه به کارنامه مجلس نهم که همه اصولگرایان برای آن تلاش کرده‌اند،آن کارنامه را به نام خودش ثبت کند. به همین دلیل می‌کوشد بیشترین تخریب را نسبت به آقای قالیباف داشته باشد.

 تندروهای اصلاح‌طلب دنبال ایجاد بحران در کشورند

سلیمی نمین همچنین با بیان آنکه از طرفی نیروهای تندروی اصلاح طلب هم نمی‌خواهند امور کشور از راه توسعه پیش برود، بلکه می کوشند بحران ایجاد کنند؛ گفت: بنابراین هر دو گروه قصد دارند آقای قالیباف را تخریب کنند، ولی خوشبختانه نتوانستند چنین امری را محقق کنند. پس چنین رفتارهایی نشانگر این است که آقای قالیباف می‌تواند منشاء خیر بوده و اثرات مثبتی داشته باشد. دراین باره نه تنها من، بلکه همه نیروها و جریانات سیاسی که سلایق مختلف دارند؛ آقای قالیباف را به عنوان یک نیروی توانمند و عنصر شایسته می‌شناسند.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1391891

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =