فرمانده سپاه استان گلستان: نیروی انتظامی برای امنیت مردم سینه سپر کرده است

فرمانده سپاه استان گلستان با اشاره به تحریم نیروی انتظامی از سوی دولت تروریست آمریکا گفت: ناجا برای حفظ امنیت مردم سینه سپر کرده و تحریم علیه این نهاد نشان از حقانیت آن دارد.

به گزارش خبرآنلاین گرگان، سردار علی ملک‌شاهکوهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تحریم نیروی انتظامی از سوی دولت تروریست آمریکا اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی با سینه‌ سپر حافظ امنیت مردم بوده و در این راه تمام تلاش خود را به کار بسته است.

وی تأمین نظم و امنیت را در جامعه از سوی نیروی انتظامی مصداق جهاد در راه خدا برشمرد و گفت: مجاهدان نیروی انتظامی در عین اقتدار و صلابت امروز در حال خدمت به مردم هستند.

فرمانده سپاه نینوای استان خاطرنشان کرد: دولت و رژیم تروریست آمریکا نماد استکبار جهانی است و تصور می‌کند با تشدید فشارها و اعمال تحریم‌های جدید می‌تواند جمهوری اسلامی را از مسیر مقاومت دور کند.

وی تصریح کرد: تحریم نیروی انتظامی کشورمان از سوی دولت متخاصم آمریکا نشان می‌دهد ناجا در مسیر انقلاب، دارای صداقت و حقانیت است.

ملک‌شاهکوهی بیان داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و ارتش در کنار یکدیگر در راه خدمت به مردم تا آخرین لحظه ایستاده‌اند و اجازه نخواهند داد امنیت و آرامش مردم به خطر بیفتد.

46

کد خبر 1392397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =