استاندار قم: واگذاری زمین به بنکداران از سوی شرکت شهرک‌ها تعیین تکلیف شود

استاندار قم واگذاری زمین به بنکداران از سوی شرکت شهرک‌ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید واگذاری زمین به این صنف تعیین تکلیف شود.

به گزارش خبرآنلاین از قم، بهرام سرمست امروز در نهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات کرامت استانداری، واگذاری زمین به بنکداران از سوی شرکت شهرک‌ها را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: باید واگذاری زمین به این صنف تعیین تکلیف شود.

استاندار قم با تاکید بر پیگیری جدی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی برای حل مشکل سند واگذاری زمین‌های شهرک چاپ و نشر گفت: باید مشکل صنوف در شرکت شهرک‌ها حل شود و استقرار بنکداران در شهرک شهاب تعیین تکلیف شود.

وی در ادامه با بیان حل مشکل تلاقی بخشی از شهرک کفش و دمپایی با کمربندی جدید شهید سلیمانی عنوان کرد: اولویت با کمربندی است، بنابراین شرکت شهرک‌ها باید به دنبال اختصاص زمین از طرف ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برود تا زمین برای زون تخصصی کفش و دمپایی اختصاص پیدا کند.

سرمست با تاکید براینکه احداث کمربندی در این مسیر اولویت دارد، ابراز کرد: شرکت شهرک‌ها فرصت زمین‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را نباید از دست دهد.

همچنین فرماندار قم  در این جلسه، بر ایجاد منطقه تخصصی برای فعالیت صنعتگران حوزه کفش و دمپایی تاکید کرد و گفت: متاسفانه به احداث کارگاه‌هایی کیف و کفش در حریم شهر مجوز داده می‌شود، اما اگر قرار است زون اختصاصی به این صنف‌ها داده ‌شود باید مجوز احداث کارگاه در داخل شهر داده نشود و انجام این کار ممنوع شود.

مرتضی حیدری خاطرنشان کرد: اگر زون اختصاصی کیف و کفش در استان ایجاد شود، نظارت بر فعالیت این صنعت آسانتر شده و از آلودگی‌های زیست محیطی جلوگیری می‌شود.

46

کد خبر 1392431

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =