تصویری از ۲ رقیب سرسخت ریاست مجلس/زاکانی بدون توجه به کرونا لابی می‌کند /سیدحسن خمینی و رئیسی در یک قاب /حواشی مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم

مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم با حاشیه‌هایی همراه بود، از ثبت تصویری از رئیسی و سیدحسن خمینی در یک قاب تا فعال شدن لابی های زاکانی.

به گزارش خبرآنلاین، مجلس یازدهم امروز با حضور مقامات لشکری و کشوری و همچنین ۲۶۸ نفر از نمایندگان افتتاح شد. در این مراسم پس از تلاوت آیات ۳۵ تا ۴۲ سوره مبارکه شورا، سیدرضا تقوی به عنوان رئیس سنی مجلس سخنرانی کرد و پیام مهم مقام معظم رهبری خطاب مجلس یازدهم قرائت شد. 

در تصاویر ثبت شده از صحن علنی مجلس یازدهم، تصویری از حجت الاسلام رئیسی و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در یک قاب به ثبت رسیده است.

مصطفی میرسلیم و محمدباقر قالیباف نیز که هردو نامزد ریاست مجلس به فاصله ای نزدیک و در دو ردیف جداگانه در مجلس مستقر شده اند.

علیرضا زاکانی، نماینده مردم قم در مجلس از اولین جلسه لابی هایش را فعال کرده و بی توجه به پروتکل های بهداشتی ضدکرونایی با نمایندگان دست می دهد و درحال گفتگو است.

مسعود پزشکیان از چهره های شاخص اصلاح طلب مجلس یازدهم با فاصله از دیگر نمایندگان در صندلی اش مستقر شده است. تاجگردون دیگر چهره شاخص اصلاح طلب هم در ردیف آخر مستقر است.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1392545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =