مکتب انقلابی حاج قاسم امتداد نهضت امام خمینی(ره) است

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه شهید سلیمانی پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره) است گفت: این مکتب را باید به نسل جوان معرفی کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان ،  حسین انجم‌شعاع ظهر امروز در جلسه تشکل‌های مردمی عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان که با موضوع برنامه‌های سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در کرمان برگزار شد، اظهار داشت: به‌دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور امکان برگزاری مراسم ارتحال امام(ره) به صورت محدود برگزار شده و امکان برگزاری آن با جمعیت زیادی که سال‌های گذشته برگزار می‌شد نیست.

وی با ابراز اینکه سالروز ارتحال امام(ره) فرصتی است تا تفکر و اندیشه ناب حضرت امام خمینی(ره) را به جامعه معرفی کنیم افزود: امام خمینی(ره) به‌عنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به گردن همه مردم حق دارد و بنیان بسیار خوبی در عرصه‌های مختلف بنا نهاده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با یادآوری اینکه قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی ما، ایران نوکری استکبار و در راس آنها آمریکا را می‌کرد ادامه داد: اما امام راحل با تاسی از فرهنگ و مکتب عاشورا انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند.

وی با بیان اینکه مکتب امام خمینی(ره) برای نسل جوان جامعه ناشناخته است گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره) است و وظیفه ما است که این مکتب الهی و سیره امام(ره) را در جامعه تبیین و به نسل جوان معرفی کنیم.

انجم‌شعاع با عنوان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) را تشکیل داده و دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برنامه‌های پیشنهادی را ارائه کردند افزود: برگزاری برنامه‌ها به‌صورت مردمی و با رویکرد مردمی بسیار مورد تاکید است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت فضای مجازی در شرایط شیوع ویروس کرونا که امکان برگزاری تجمعات نیست باید جدی گرفته شود گفت: تولید محتوا در مورد شخصیت و سیره امام خمینی(ره) که توانست دنیا را متحول کند یک اقدام ارزشمند است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه امام خمینی(ره) با به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی هیمنه طاغوتیان را در هم شکست افزود: راه امام(ره) ادامه دارد و امروز انقلاب اسلامی ایران به سراسر جهان صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی از صدور انقلاب و گسترش مکتب امام خمینی(ره) در جهان نگران هستند گفت: سخنرانی‌های زیادی از امام خمینی(ره) وجود دارد که شنیدن هر دفعه این سخنرانی‌ها به‌گونه‌ای است که گمان می‌کنیم امام(ره) در حال حاضر سخنرانی می‌کنند و این نشان از آن دارد که آینده‌نگری امام خمینی(ره) بی‌نظیر بوده است.

انجم‌شعاع با بیان اینکه رژیم طاغوت فکر می‌کرد با تبعید امام خمینی(ره) می‌تواند انقلاب اسلامی را در نطفه خاموش کند افزود: اما امام خمینی(ره) با اخلاصی که داشت توانست در جاهایی که تبعید بود نیز به فعالیت انقلابی خود ادامه بدهد.

48

کد خبر 1392783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =