تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در تاکسی‌های تهران تا اطلاع ثانوی

تسنیم نوشت: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد:طرح فاصله گذاری اجتماعی در تاکسی های پایتخت به عنوان یکی از مصوبات ستاد مقابله با کرونا همچنان پابرجاست.

 مصوبه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در تاکسی‌ها که با رویکرد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از اواخر فروردین امسال به اجرا درآمد، همچنان به عنوان آخرین مصوبه ستاد مقابله با کرونا در تمام خطوط تاکسیرانی شهر تهران تا اطلاع بعدی لازم‌الاجراست.

قانون حداکثر ٣ مسافر در ناوگان تاکسیرانی پایتخت همچنان در جریان است و تیم‌های نظارتی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از طریق گشت ناظران خطوط، اعمال صحیح این قانون را تحت رصد دارند.

علاوه بر اجرای طرح نظارت ویژه گشت ناظران، سامانه تلفنی ١٨٨٨ نیز آماده دریافت شکایات مردمی است و شهروندان با مشاهده موارد غیرقانونی، می‌توانند شکایت خود را با ذکر شماره پلاک تاکسی به ثبت برسانند.

طبق این اطلاعیه، نرخ جدید کرایه تاکسی روی برچسب‌ها طبق روال هر سال بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران آماده‌سازی شده و با توجه به لزوم ادامه اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نرخ‌ها هم بر اساس ۳ مسافر و هم بر مبنای ۴ مسافر در این برچسب‌ها اعلام شده تا مسافران و تاکسیرانان دچار سردرگمی نشوند.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1392828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =