قهرمان جام جهانی به تمرینات تیمش برگشت/دلیل ترس او چه بود؟

انگولو کانته ستاره چلسی که به دلیل ترس از کرونا از حضور در تمرینهای این تیم سر زده بود با اعلام تاریخ شروع مجدد لیگ برتر، در تمرینهای این تیم به صورت انفرادی شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انگولو کانته ستاره فرانسوی چلسی که اخیرا به دلیل سر باز زدن از حضور در تمرینات چلسی به دلیل ترس از ابتلا به کرونا خبرساز شده بود، با اینکه باشگاه به او اجازه داده بود تا زمانی که احساس امنیت نمی‌کند در تمرینها حضور نداشته باشد ولی بعد از اعلام تاریخ شروع مجدد لیگ برتر، انگیزه مضاعف پیدا کرده و به تمرین چلسی بازمی‌گردد. البته کانته فعلا به صورت انفرادی در مجموعه تمرینی آبی‌های لندن تمرین خواهد کرد.

انگولو کانته به فرانک لمپارد و مدیران چلسی اعلام کرده که ترجیح می‌دهد فورا به تمرینهای گروهی بازنگردد و لمپارد و باشگاه هم با این درخواست او موافقت کرده‌اند.

درحالیکه چلسی روز سه‌شنبه هفته گذشته اولین جلسه تمرین خود را پشت سر گذاشت، کانته که تست کرونایش منفی شده بود در اولین جلسه تمرینی حضور داشت. ولی او سپس نگرانی خود را اعلام کرده و در تمرین روز چهارشنبه چلسی غیبت کرد.

در تمرین دیروز چلسی هم انگولو کانته بار دیگر در مجموعه تمرینی باشگاه حضور داشت ولی به صورت انفرادی به تمرین پرداخت. لمپارد امیدوار است کانته بتواند در 9 بازی باقی مانده تیمش در لیگ برتر و همچنین در جام حذفی عصای دست او باشد.

رسانه‌های انگلیسی معتقدند دلیل ترس کانته این بود که او در گذشته برادرش را به دلیل حمله قلبی از دست داده و خودش هم زمانی از مشکلات سلامتی رنج می‌برد و همین باعث شده ستاره چلسی از ترس کرونا مدتی در تمرینات غیبت کند.

255 41

کد خبر 1393346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =