تبریک تولد با تم تولد مردانه و تزیین کیک خانگی در سورپلاس

برگزاری تولد برای هر جنسی از مرد و زن، کودک و جوان جذابیت دارد. دیگر فرقی نمی کند که شما کودک باشید و یا یک فرد بالغ، مرد باشید یا زن.

مادر یا پدر برای تبریک تولد پسرم می توانند از ایده های جذاب تم تولد مردانه استفاده کنند. این روزها افراد اهمیت جشن تولد گرفتن را به خوبی درک می کنند تا به فرد مقابل خود نشان دهند که به دنیا آمدنش را بسیار دوست دارند. اما از سوی دیگر، گرفتن جشن تولد امروز آدابی دارد، آدابی که زرق و برق جشن را بیشتر می کند. در واقع برای گرفتن جشن، نوعی از تم تولد انتخاب می کنند که به وسیله آن جشنی به یاد ماندنی را برگزار نمایند. ما در این مطلب قصد داریم چند ایده برای تم تولد مردانه را به شما معرفی کنیم، تم های جذابی که می توانند جشنی زیبا را رقم بزنن. با ما همراه باشید.

در سورپلاس بهترین ایده های تبریک تولد را با استفاده از انواع تم ها، متن های تبریک تولد و نیز روش های تزیین کیک خانگی مشاهده خواهید کرد که هر یک ایده هایی جذاب و نو به شما می دهند.

تم تولد مردانه

پیش تر این تولدهای کودکان بود که با زرق و برق و تزئینات بسیاری برگزار می شد. اما این روزها همه چیز فرق کرده است و بزرگسالان هم از گرفتن جشن تولد با تم های مختلف بدشان نمی آید. به همین دلیل است که تم های مختلفی مانند تم تولد مردانه نیز شکل گرفته است. چنانچه قصد دارید برای یک آقا جشن تولد بگیرید، می توانید از این ایده ها برای انتخاب تم تولد مردانه بهره مند شوید:

تم تولد مردانه با رنگ مشکی و نقره ای

از آن جایی که رنگ مشکی، به نوعی نمادی از قدرت و شکوه است، شاید انتخاب تم تولد مردانه با رنگ مشکی بسیار مناسب باشد. البته به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از شبیه سازی مراسم تولد به مراسم ختم، کمی رنگ به آن بیفزایید. مثلا ترکیب رنگ مشکی و نقره ای و یا مشکی و سفید برای تم تولد مردانه بسیار جذاب خواهد بود. حتی رنگ مشکی با رنگ زرد، قرمز، آبی، سفید و سبز نیز می توانند در تبریک تولد مردانه بسیار زیبا باشد.

تم تولد مردانه سیبیل

یکی از انواع تم تولد مردانه که این روزها بسیار روی بورس است، تم تولد مردانه سیبیل است. سیبیل که نمادی از مردانگی است، برای انتخاب تم تولد مردانه بسیار مناسب است. شما می توانید ریسه هایی به شکل سیبیل مردانه، بادکنک هایی با طرح سیبیل و حتی سیبیل های مصنوعی خریداری کنید تا یک مراسم زیبا را ترتیب ببینید. توجه داشته باشید در انتخاب این تم، حتما رنگ مشکی را برای رنگ بندی جشن تولد در نظر داشته باشید.

تم تولد کلاه و عینک

یکی دیگر از انواع تم تولد مردانه که می توانید انتخاب نمایید، تم تولد کلاه و عینک است. کافیست گشتی در بازار بزنید تا به راحتی بتوانید بادکنک هایی با این طرح و حتی ریسه هایی به این شکل را بیابید.

تم توپ چهل تیکه

برای برخی از آقایان که علاقه زیادی به فوتبال دارند، انتخاب تم تواد مردانه با توپ چهل تیکه می تواند انتخابی بسیار شایسته و فوق العاده باشد. در انتخاب این تم هم خوب است شما از رنگ های سفید و مشکی برای تزئین خانه و فضا استفاده نمایید تا با رنگ توپ چهل تیکه هماهنگی داشته باشد و بتوانید جلوه تولد را بیشتر نمایید.

تم تولد مردانه کراوات

تم تولد کراوات هم یکی از گزینه های بسیار مناسب برای تزئین فضا برای تولد یک آقا است. خوشبختانه این روزها تولیدی های زیادی هستند که از این تم ها ایده گرفته و دست به تولید بادکنک ها و ریسه هایی با این طرح زده اند.

چند نکته مهم برای برگزار جشن تولد آقایان

برخی از افراد دوست دارند جشنی بسیار زیبا برگزار کنند، اما در برگزاری مراسم همواره این را به یاد داشته باشید که تولد سمت و سوی تولد کودکانه نگیرد. بهتر است مواردی را برای زیباسازی جشن انتخاب کنید که شکوه بلوغ را نشان دهد.

انتخاب طرح کیک را فراموش نکنید. به شما پیشنهاد می کنیم همواره برای انتخاب طرح کیک، حتما به تم تولد توجه نمایید. مثلا اگر تم کراوات را انتخاب می کنید، خوب است تا طراحی کیک هم به همان شکل باشد تا این هماهنگی زیبایی جشن شما را بیشتر کند.

شمع و گل را از یاد نبرید. دو مورد بسیار مهم که می تواند در جشن شما بسیار حائز اهمیت باشد، انتخاب گل، گلدان ها و شمع های کوچک است. اگر قرار است جشن شما دو نفره برگزار شود، بدون تردید این دو می توانند فضایی بسیار زیبا بسازند و بهترین و به یاد موندنی ترین تولد را بسازند.

بادکنک های عددی و یا حروفی هم گزینه های مناسبی هستند. شما می توانید سال جشن تولد را با انتخاب بادکنک های عددی نشان دهید و یا اینکه یک تولد مبارک جذاب را با بادکنک های حروفی در قسمتی از دیوار نشان دهید. فقط در انتخاب این بادکنک ها، به رنگ نیز توجه داشته باشید.

سخن پایانی

همان طور که گفته شد، امروز گرفتن تولد دیگر سن و سال و جنسیت نمی شناسد. اگر شما می خواهید برای مرد زندگی خود، یک تولد زیبا و با شکوه برگزار کنید، حتما به این نکاتی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم، توجه کنید. در وب سایت سورپلاس می توانید جدیدترین ایده های تبریک تولد آقایان، خانم ها و کودکان را دنبال کنید.

2121

کد خبر 1394150