حضور رئیس سازمان پزشکی قانونی از کرمانشاه و دستور رسیدگی به پرونده «آسیه پناهی»

فارس نوشت: رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در سفر به استان کرمانشاه دستور تسریع در رسیدگی به پرونده «آسیه پناهی سخره» زن کپرنشین کرمانشاهی را صادر کرد.

عباس مسجدی با اشاره به اینکه مجموعه قوه قضاییه و سازمان پزشکی قانونی حساسیت ویژه‌ای نسبت به پرونده «آسیه پناهی سخره» دارد، گفت: اقدامات اولیه در حوزه تشریح جسد انجام و نمونه سم شناسی و بافت شناسی برداشته شده است.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با تاکید بر اینکه این پرونده براساس استانداردترین شیوه‌های علمی دنبال می‌شود، عنوان کرد: با توجه به زمان لازم جهت آماده سازی بافت ها و طی روند علمی مربوط به آزمایشات،  پس از طی این روند و مشخص شدن نتایج آزمایشات پاتولوژی و نمونه های سم شناسی، ظرف ۴۵ روز نتایج پزشکی قانونی در خصوص این پرونده اعلام می‌شود.

وی اضافه کرد: در ادامه سفرهای استانی، در سفر به استان کرمانشاه این پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته و تاکید شده است که همکارانمان در پزشکی قانونی با دقت به این پرونده رسیدگی کنند تا حقی ضایع نشود.

گفتنی است، مسجدی به همراه حسین شمسیانی مشاور عالی سازمان، صبح امروز در سفر به استان کرمانشاه به طور از پیش اعلام نشده از اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه بازدید کرد.

۲۳۵۲۱۲

کد خبر 1394278
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =