فرمانده سپاه کیش: تحریم ناجا نشان از درماندگی آمریکا در برابر قدرت نظامی ایران دارد

فرمانده سپاه کیش با محکوم کردن اقدام آمریکا در با محکوم کردن اقدام آمریکا در تحریم ناجا اظهار داشت: این اقدامات سردمداران کاخ سفید نشان از درماندگی آنان در برابر قدرت نظامی ایران دارد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش ، سرهنگ پاسدار شهداد کُناری در دیدار با فرمانده انتظامی کیش، با محکوم کردن اقدام آمریکا در تحریم ناجا اظهار داشت: این اقدامات سردمداران کاخ سفید نشان از درماندگی آنان در برابر قدرت نظامی ایران دارد.

وی عملکرد نیروی انتظامی را در خدمت به مردم بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: آمریکا و متحدانش همیشه با خدمتگزاران واقعی مردم در ایران مشکل داشته‌اند و تحریم سپاه و نیروی انتظامی موید این حقیقت است.

فرمانده سپاه جزیره کیش عنوان کرد: با لطف و عنایت خداوند و تقویت اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران، به‌زودی شاهد شکست سیاست‌های آمریکای جنایتکار در منطقه خواهیم بود.

کناری برخورد خشونت آمیز دولت آمریکا با مردم معترض را نشانه دروغ سردمداران کاخ سفید از آزادی‎های اجتماعی دانست و تصریح کرد: مردم دنیا دیگر فریب شعارهای کشورهای استعمارگر را نخواهند خورد.

سرهنگ علی اصغر جمالی فرمانده انتظامی کیش با تقدیر از حمایت فرمانده بسیج و سپاه جزیره کیش از عملکرد نیروی انتظامی، اظهار داشت: آمریکا در پی ضربه زدن به ارگان‌های تاثیرگذار کشور از جمله ارتش، سپاه و نیروی انتظامی که حکم پایه‌های نظام را دارند است.

وی با اشاره به افول جایگاه آمریکا نزد مردم آزادی‌خواه جهان، افزود: این کشور و متحدانش از کشورهای قدرتمندی همچون ایران هراس دارند و تحریم نیروهای نظامی ایران براساس قدرت بازدارنده و تاثیرگذار کشورمان از مردم مظلوم در کشورهای منطقه نشات گرفته است.

فرمانده انتظامی کیش تصریح کرد: تحریم‎های آمریکا ما را در ادامه خدمت به مردم قوی‌تر از گذشته خواهد کرد و همه نیروهای نظامی و انتظامی خدمت به مردم را افتخار خود می‌دانند.

48

کد خبر 1394666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =