اعمال محدودیت های جدید کرونایی در روزهای آینده

فرماندار سنندج از اعمال محدودیت های جدید در روزهای آتی خبر داد و گفت: بازگشت سنندج به روزهای اوج شیوع کرونا بسیار خطرناک بوده و آمارها نشانگر روند بسیار سریع و گسترده ویروس در جامعه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، محمد ابراهیم زارعی در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان سنندج از روند روبه رشد شیوع کرونا خبر داد و از شهروندان درخواست کرد بهداشت فردی و نکات طرح فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.
زارعی افزود: با توجه به نبود درمان این بیماری تنها راه مبارزه با شیوع گسترده کرونا ویروس، رعایت بهداشت فردی و نکات طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط شهروندان است، لذا درخواست داریم مردم با رعایت این موارد حافظ جان خود، دیگر شهروندان و یاری گر تمامی اعضای ستاد مبارزه با کرونا باشند.
در این جلسه مصوباتی از قبیل ادامه گشت های مشترک و برخورد با نقض کنندگان پروتکل های بهداشت عمومی، جمع آوری دستفروشان مواد خوراکی، محدودیت تردد در آرامستان ها، فراهم کردن وسایل بهداشتی(ژل و مواد ضدعفونی) در ورودی ادارات و بانکها برای ارباب رجوع و جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک به ادارتی که محل تجمع شهروندان است به ادارات مربوطه ابلاغ شد.

46

کد خبر 1395019

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =