مهلت یک هفته ای برای خرید کتب دانش‌آموزان هرمزگانی

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش هرمزگان گفت: والدین تا ۲۳ خردادماه ۹۹ فرصت دارند با ورود به سامانه ثبت سفارش کتب درسی نسبت به خرید کتاب های دانش آموز خود اقدام کنند.

به گزارش خبرآنلاین از هرمزگان : مرتضی رئیسی حسنلنگی با بیان اینکه تا کنون حدود ۸۲ درصد دانش آموزان استان در سامانه ثبت سفارش کتب درسی اقدام به ثبت نام کردند، اظهار داشت:: والدین تا ۲۳ خردادماه ۹۹ فرصت دارند با ورود به سامانه ثبت سفارش کتب درسی نسبت به خرید کتاب‌های دانش آموز خود اقدام کنند.

وی افزود: کار ثبت سفارش کتب درسی از نیمه فروردین ماه ۹۹ آغاز شد که تا کنون قریب به ۳۰۰ هزار نفر به صورت انفرادی و یا گروهی درسایت کتب درسی ثبت نام کرده‌اند.

رئیسی حسنلنگی با بیان این کار توزیع کتب درسی پایه‌های دوم تا ششم مقطع ابتدایی آغاز شده است، ادامه داد: در صورت کوتاهی والدین در ثبت سفارش کتب درسی، برای تهیه کتاب دانش آموز خود در شروع سال تحصیلی با مشکل مواجه خواهند شد.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش هرمزگان گفت: ثبت سفارش به دو روش صورت می‌گیرد که در روش اول خود والدین با ورود به سامانه ثبت کتاب درسی اقدام به ثبت نام کتاب فرزندان خود مطابق قیمت روی جلد می‌کنند و در روش دوم، مدیران مدارس بعد از مراجعه والدین به مدرسه و پرداخت هزینه کتب درسی، به صورت گروهی اقدام به ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان می‌کنند.

48

کد خبر 1395404

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =