سیامک نعمتی:بقیه تیم‌ها هم جای ما بودند می‌گفتند لیگ برگزار شود

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با فوتبال می‌توان شور و نشاط را به جامعه برگرداند. مهم‌ترین حسن فوتبال این است که در فضای باز حضور داریم و مردم می‌توانند چند ساعت بازی تیم محبوب خود را تماشا کنند.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: سیامک نعمتی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که اعضای این تیم در عرض یک هفته به بهترین شرایط آمادگی می‌رسند.

وضعیت را چطور می‌بینی؟
در حال حاضر همه چیز مثل قبل است. از نظر بدنی و ذهنی در شرایط خوبی قرار داریم و فکر می‌کنم آماده شروع بازی‌ها هستیم. با وضعیت موجود تا یک هفته دیگر به آمادگی کامل می‌رسیم چراکه بازیکنان از قبل، تمرینات خود را به صورت انفرادی برگزار کردند. به همین دلیل وضیعت خوبی داریم.

بازیکنان پرسپولیس می‌گویند از بازگشت به لیگ خوشحال هستند. تو چه حسی داری؟
من هم طبیعتاً خوشحالم، چون می‌توانیم بار دیگر خودمان را نشان بدهیم. با شروع دور جدید تمرینات، زیر نظر کادر فنی پرسپولیس امیدوار هستیم بهترین‌ها برای ما رقم بخورد. واقعاً دلتنگ بازی کردن هستیم و ان‌شاءا... که بازی‌ها هرچه زودتر آغاز شود.

اجازه برگزاری بازی‌های تدارکاتی به باشگاه‌ها داده نشده. با این شرایط، کار برای آماده‌سازی تیم‌ها قبل از آغاز لیگ سخت نیست؟
به نظرم باید برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی دوباره تصمیم‌گیری شود. برگزاری بازی‌های دوستانه از نظر تاکتیکی و بدنی خیلی می‌تواند به تیم‌ها کمک کند تا دوران آماده‌سازی را بهتر طی کنند. ۹ بازی در لیگ برتر برای تیم‌ها باقی مانده که بازی‌های بسیار مهمی است. برخی تیم‌ها به دنبال قهرمانی، سهمیه آسیایی و سقوط نکردن هستند و برگزاری بازی‌های دوستانه می‌تواند به آمادگی این تیم‌ها کمک زیادی کند. به نظرم می‌توان با تدابیری قبل از برگزاری بازی‌ها از بازیکنان تست گرفته شود.

تمرینات سنگین بازیکنان هم شروع شده یا هنوز برای این کار به زمان نیاز دارید؟
تمرینات ما همیشه سنگین است و باید از نظر بدنی در بهترین وضعیت قرار داشته باشیم. خوشبختانه بدن بچه‌ها آماده است و با آمادگی کامل وارد بازی‌های لیگ برتر خواهیم شد. ما به صورت موازی تمرینات بدنی و تاکتیکی را پیگیری می‌کنیم و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

برخی از باشگاه‌ها با دلایل عجیب به دنبال تعطیلی لیگ برتر هستند. تو چه نظری در این مورد داری؟
به اعتقاد من خیلی از مشاغل کار خود را آغاز کرده‌اند و حتی می‌بینیم مردم در رستوران‌ها کنار هم حضور دارند. با فوتبال می‌توان شور و نشاط را به جامعه برگرداند. مهم‌ترین حسن فوتبال این است که در فضای باز حضور داریم و مردم می‌توانند چند ساعت بازی تیم محبوب خود را تماشا کنند. خیلی از مردم مثل خود ما منتظر و مشتاق هستند تا بازی‌های لیگ برتر شروع شود. به جز مربیان و بازیکنان، خیلی از مردم زندگی خود را به وسیله فوتبال اداره می‌کنند و درآمدشان از این راه است. باید به فکر آن‌ها هم بود.

شانس قهرمانی پرسپولیس، باعث ایجاد علاقه برای شما جهت بازگشت به لیگ نیست؟
باید پذیرفت منفعت آغاز بازی‌های لیگ برتر از مضرات آن خیلی بیشتر است. اهالی فوتبال دوست دارند دوباره بازی‌ها آغاز شود، اما در این بین متأسفانه مسائلی وجود دارد که برخی مخالف آغاز بازی‌ها هستند. از طرفی ما شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر داریم و جدا از اینکه این شانس را داریم، علاقه‌مند هستیم بازی‌ها ادامه پیدا کند. ما تا اینجا زحمت زیادی کشیدیم و این حق ماست که حاصل زحمات خودمان را ببینیم. فکر نمی‌کنم انتظار زیادی داشته باشیم. هر کدام از تیم‌ها جای ما بودند، همین حرف‌ها را می‌زد.

این مطلب را هم بخوانید: حق با مجیدی است؛ نه وقت خرید است، نه فروش

43503

کد خبر 1395518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =